Požičovňa tepovačov

Tepovače Kärcher v Bratislave požičiavame už viac ako 22 rokov.

Tepovač dovezieme do vašej domácnosti na 4 hodiny. Zaškolíme Vás ohľadom efektívneho postupu tepovania a správneho zaobchádzania s tepovacím strojom.

Za požičanie tepovača neplatíte žiadnu zálohu a víkendy a sviatky sú bez príplatkov. Požičiame Vám profi tepovače Kärcher ktoré patria medzi špičku na trhu.

Súčasťou zapožičania tepovača je nádstavec na tepovanie  sedačky (čaľúneného nábytku) a hubica na koberce. K tepovaču dostanete v cene 500g originál prášok Kärcher. 

500g čistiaceho prášku je množstvo ktoré Vám vystačí aj na kompletné vytepovanie sedačiek, kobercov a iného čaluneného nábytku v celom byte. Po 4 hodinách si prídeme tepovací stroj prevziať.

Čistiaci prostriedok Kärcher

Najefektívnejší čístiaci prostriedok na použitie v strojoch určených pre čistenie kobercov a čalúnenia. Pozor na lacné náhrady - nemajú hĺbkový čistiaci účinok. Po aplikácii prostriedku RM 760 prevonia čistený povrch príjemnou a sviežou vôňou.

Tepovače Kärcher

Tepovač kobercov a čalúnenia Kärcher patrí do triedy profi. Pracuje na báze mokrého hĺbkového čistenia so spätným odsávaním nečistôt. V prístroji sú dve oddelené nádrže - objem nádrže na čistú vodu 10l, objem nádrže pre znečistenú vodu tak isto 10l. Tepovače sú výkonné a majú jednoduchú obsluhu.