O nás

BODYTEP - sme firma rodinného charakteru s dlhoročnou tradíciou. Sme tu pre vás už viac ako 26 rokov. Pozrite si prosím naše referenciealebo galériu, aby ste mali prehľad o nás a našej práci.  

Zaoberáme sa profesionálnym hĺbkovým tepovaním kobercov, sedačiek, matracov, čistením kožených sedačiek, umývaním okien, výkladov a komplexnými  upratovacími službami pre domácnosti a firmy.

Nikdy sme nemali ani nemáme ambície stať sa najväčším poskytovateľom upratovacích služieb na trhu. Čo však chceme je budovať si aj naďalej výborné meno ako záruku kvalitného a spoľahlivého partnera. Radi by sme si udržali ducha rodinnej spoločnosti.

Aj keď zamestnávame niekoľko pracovníkov, môžete nás pravidelne stretávať v prevádzke medzi našimi zákazníkmi. Naši spolupracovníci majú čistý trestný register a pracujú u nás dlhodobo. Sú pravidelne školení a preverovaní, čím je zaistená vysoká kvalita našej práce.

Tepovanie a čistenie nás baví. Vytvárame pre Vás čisté a zravé prostredie. Za viac ako 26 rokov praxe vieme, že nami kvalitne a precízne odvedená práca je pre nás tou najlepšou reklamou, aby ste si naše služby radi objednavali pravidelne.

Naše služby poskytujeme hlavne v Bratislave, ale aj v blízkom okolí ako je aj Rakúsko, Kittsee, Berg, Pama, Hainburg, Wien, Maďarsko - Rajka a okolie, Stupava, Zohor, Lozorno, Malacky, Pernek, Miloslavov, Dunajská Lužná, Rovinka, Malinovo, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Nová Dedinka, Štvrtok na Ostrove, Pezinok, Chorvatský Grob.