O nás

BODYTEP je firma rodinného charakteru. Sme tu pre vás už viac ako 25 rokov. Pozrite si prosím naše referencie počas nášho pôsobenia. Zaoberáme sa profesionálnym hĺbkovým tepovaním kobercov, sedačiek, áut, čistením kožených sedačiek, umývaním okien, výkladov a komplexnými  upratovacími službami.

Nikdy sme nemali ani nemáme ambície stať sa najväčším poskytovateľom upratovacích služieb na trhu. Čo však chceme je budovať si aj naďalej výborné meno ako záruku kvalitného a spoľahlivého partnera. Radi by sme si udržali ducha rodinnej spoločnosti.

Aj keď zamestnávame niekoľko pracovníkov, môžete nás pravidelne stretávať v prevádzke medzi našimi zákazníkmi. Naši spolupracovníci majú čistý trestný register a pracujú u nás dlhodobo. Sú pravidelne školení a preverovaní, čím je zaistená vysoká kvalita našej práce.

Tepovanie a čistenie nás baví. Vytvárame pre Vás čisté a zravé prostredie. Za viac ako 25 rokov praxe vieme, že nami kvalitne a precízne odvedená práca je pre nás tou najlepšou reklamou, aby ste si naše služby radi objednavali pravidelne.

Naše služby poskytujeme hlavne v Bratislave, ale aj v blízkom okolí ako je aj Rakúsko, Kittsee, Berg, Pama, Hainburg, Wien, Maďarsko - Rajka a okolie, Stupava, Zohor, Lozorno, Malacky, Pernek, Miloslavov, Dunajská Lužná, Rovinka, Malinovo, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Nová Dedinka, Štvrtok na Ostrove, Senec, Pezinok, Chorvatský Grob,

Väčšie zákazky realizujeme po celom Slovensku a Rakúsku.