Referencie

Firemné referencie

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už od roku 1999. Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek. Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.
DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. - Hedviga Tršková - vedúca Úseku prevádzky

Firmu Bodytep sme využili už od roku 1997  veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy sme potrebovali dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. - Lefler  konateľ spoločnosti

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme od roku 2006, som veľmi spokojná. Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas. Túto firmu môžem len odporučiť. 
SWAN, a.s., Bratislava - Daniela Orihelová

Služby firmy Bodytep využívame už 15 rokov a sme naozaj veľmi spokojní. Za ten čas nám umyli desiatky okien a vytepovali metre kobercov. Tepovanie a umývanie okien v niekoľkých objektoch v rámci dlhodobej spolupráce. Ďakujeme a odporúčame.
FK CRA S.R.O. (Dubravka)

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999 a s ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky.
Reštaurácia Milica - Luboš Teplan (Stupava)

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre  od roku 2007. S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní. 
Gawax s.r.o. - Valér Mamonov

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU - Ján Ukrop

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už od roku 1999. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Cirkevné konzervatórium - Ďurinova

So službami spoločnosti Bodytep sme boli maximálne spokojní. K tejto firme sme sa dostali na základe odporúčania a urobili sme dobre, že sme oslovili práve ich. Svoju prácu si odviedli naozaj poctivo čo sa týka umývania aj tepovania. Oceňujeme tiež priateľský prístup pánov a bezproblémovú komunikáciu. Určite odporúčame. Pre spoločnosť Mediworx software solutions sme vykovali umývanie okenných žalúzií a tepovanie stoličiek a kresiel.
Mediworx software solutions, a.s. Digital Park 3, Golasová Eva

Tepovanie 527 m2 koberca v technickej univerzite v Bratislave. Po dokončení zákazky som komunikovala priamo s mojím kolegami, ktorí dohliadali na celý proces tepovania a boli úplne spokojní. Práca bola urobená rýchlo a na vysokej úrovni, takže páni z firmy BODYTEP si zaslúžia pochvalu.
CUV a STU ( Vazovová 5, Bratislava ) - Michaela Juhasová

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o. - Miriam Kuševova Havelkova

Dobrý deň, píšem Vám v mene spoločnosti LUNA sedačky. Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky - Lukáš Rak (predajňa sedačiek, Račianska BA)

Úžasná spolupráca, 100% spokojnosť, perfektná práca, ďakujeme veľmi pekne! Tepovanie sedačiek na predajni nábytku.
AMALTHEA s.r.o. v R1 - (predajňa sedačiek, Rožňavska ulica BA)

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti. 
Materské centrum Hojdana - Ružinov - Hana Červenáková

Služby spoločnosti Bodytep sme využili opätovne, pretože sme boli už minulý rok veľmi spokojní. Všetko bolo na 100 %, ďakujeme! Každoročné umývanie okien + žalúzií a tepovanie kobercov + kresiel. 
Slovenská obchodná a priemyselná komora (Gorkého 9 BA, Viera Knotkova)

Tepovanie 600 m2 kobercov vo firme. S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový, všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez problémov. V budúcnosti radi využijeme služby spoločnosti Bodytep znova. 
Medtronic - (Karadičova ulica)

 

Tepovanie špinavého koberca v kancelárskych priestoroch v Bratislave so skvelým výsledkom! Perfektne odvedená práca, boli sme naozaj veľmi spokojní. Minulý rok sme si dávali tepovať koberec (od inej spoločnosti) avšak výsledok bol katastrofálny. Tento rok sme sa rozhodli pre BODYTEP a aj keď sme boli na začiatku trošku skeptickí, naše obavy sa nepotvrdili. Firma BODYTEP nás naopak veľmi milo prekvapila a odviedla naozaj kvalitnú prácu ako môžete vidieť aj na fotkách. Kolegovia od vedľa chodia koberec obzerať a rozmýšľajú čo by si mohli dať doma vytepovať, pretože ten rozdiel je do očí bijúci.
FCC SLOVENSKO S.R.O. (Bazová ulica - BA) - Kladná

S firmou Bodytep sme boli spokojní, príjemná komunikácia, dobre a rýchlo odvedená práca umývanie okien a tepovanie 150 m2 kobercov vo firme.
Daren a curtis s.r.o. (Polus Tower)

Od spoločnosti BODYTEP sme si objednali upratovanie celého bytu a ostali sme veľmi príjemne prekvapení. S kvalitou odvedenej práce sme boli samozrejme maximálne spokojní a však veľmi ceníme aj proklientský prístup, ktorý má táto spoločnosť. Precízne odvedená robota so skvelým prístupom k zákazníkovi. Môžeme iba odporučiť.
ETAGE s.r.o. Dobrodenkova

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov. Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Umývanie okien a výkladov v McDonalds. S Bodytep sme veľmi spokojní, boli operatívni a svoju prácu odviedli perfektne. Určite ich budeme kontaktovať aj v budúcnosti.
Reštaurácia McDonalds - ( Račianska Bratislava )

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB - Rehabilitačné zariadenie (Karlová Ves)

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.
Jazykova škola - Panenská ulica BA - Šiškova

Firmu Bodytep využívame už dlhé roky v domácnosti, taktiež vo firme na tepovanie kobercov, stoličiek a umývanie okien. Sme vždy maximálne spokojní  s ich ovedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont - Karin Kaderková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám čistili koberce v našich kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglobe - Jarmila Porubska

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova - FIIT

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov -  Lucia Tumidajová - office manager

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova. 
Inter Cars - (automobilové diely) - MKrulová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát. Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S odvedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire - the know how institute - Radoslav Blahuta

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme. 
ALFA - (HERŇA v Petržalke)

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. - Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group.

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
KLUB PENATI - Patrik

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní. 
AATUH - Vladimír Hutta

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep. S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. - Lucia Weber

Ďakujem za výborne a rýchlo odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať. 
WEBCD s.r.o. - Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní. 
G4S Secure Solutions (SK), a. s. - Andrej Lukáč

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS - S.R.O. 

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.  
Mamut-pub - Peter Tibensky

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis - Alexander Toth

Profesionálna práca, výborná cena, príjemná komunikácia. Tepovanie a čistenie kancelárskych stoličiek. Sme veľmi spokojní.
SHIZARU a.s.

S prácou Bodytep sme boli veľmi spokojní a ich firmu by sme doporučili aj ďalej. Reštaurácia je po vytepovaní čistá.
Reštaurácia - Nostalgia

Služby Bodytep sme využili prvý krát a teda sme veľmi spokojní. V minulosti sme už skúšali viacero firiem na čistenie kobercov a až teraz nám tam nezostali žiadne flaky. Pýtala som sa aj vrátnikov a chyžných, prístup personálu Bodytep si si veľmi pochvalovali. Taktiež ochota prísť medzi sviatkami. Ďakujeme veľmi pekne, koberce sú ako nové.
United Industries a.s. (ubytovňa Ivanka pri Dunaji) Lubomíra Labudova

So službami BODYTEP sme boli spokojní. Boli u nás už druhýkrát, svoju prácu odviedli rýchlo a kvalitne.
Materská škôlka - Vajnory

Tepovanie hotelových izieb a Bowlingu. Služby firmy Bodytep využívame už niekoľko rokov a vždy sme boli spokojní. Tentokrát prišli dokonca medzi sviatkami a nebol problém. Bowling vytepovali pekne, napriek staršiemu kobercu. 
Hotel Ponteo - Čuňovo

Tepovanie 400m2 kobercov. Firmu Bodytep voláme na tepovanie každý rok a sme s nimi veľmi spokojní. Sú šikovní, úžasne vytepovali aj silno znečistené koberce, výborná spolupráca.
Študenský domov Svoradov

S prácou firmy Bodytep sme boli veľmi spokojní. Prišli dokonca medzi sviatkami a veľmi ochotne a kvalitne nám vytepovali. 
EMPÍRIA

Tepovanie v detskom centre. Páni z Bodytep prišli načas, dokonca skôr. S ich prácou sme spokojní, boli veľmi šikovní, hodnotíme na výbornú.
Detské Centrum Kvietok - Bratislava

Tepovanie kresiel a koberca v kinosále. Ďakujeme pekne zamestnancom BODYTEP, ktorí sa snažili urobiť naozaj maximum. Bolo to super a sme veľmi spokojní. V blízkej budúcnosti plánujeme služby BODYTEP využiť aj pri tepovaní ďalšej našej kinosály.
VŠMU - Svoradová - Bratislava

Pravidelné tepovanie kobercov v Casíne Admiral Polus. S prácou firmy Bodytep a pánom Labodim sme maximálne spokojní, všetko prebehlo na 100%. Ich služby sme využili aj v minulosti a určite odporúčame! Ďakujeme.
Admiral Game Club OC Polus

Tepovanie kresiel v salóne. Bodytep nám v salóne tepovali kreslá. Ich služby sme využili už predtým, sú veľmi milí, spokojnosť so všetkým. Ďakujeme!
Salón krásy Eviva

Tepovanie sedačiek v reštaurácií. Boli sme spokojní s prácou Bodytep, všetko bolo ok, ďakujeme.
Reštaurácia Jedna Báseň ( Dlhé Diely )

Umývanie výkladov po odlepení nálepiek. S prácou Bodytep sme boli spokojní. Chlapci sa potrápili možno viac ako čakali, bola to ťažká práca, ale zvládli to. Nestihla som ešte skontrolovať výsledný stav, ale to čo som videla bolo v poriadku, komunikácia bez problémov.
Zeina S.R.O.
 
Všetko super, v budúcnosti sa radi na vas opäť obratime. Tepovanie 100m kobercov vo firme. 
X-trade brokers DM S.A. Bratislava -  Jana Švecová
 

Umývanie okien a výkladov. S firmou Bodytep sme veľmi spokojní. Prišli načas a svoju prácu odviedli výborne, určite využijeme aj v budúcnosti ich služby.
Lekáreň Feminia - Račianska BA

Tepovanie kobercov vo firme. Boli sme veľmi spokojní s prácou firmy Bodytep, všetko prebehlo bez problémov.
Finet - Kominárska BA

Veľmi spokojní, všetko v poriadku, určite využijeme služby BODYTEP aj v budúcnosti. Ďakujeme! Tepovanie interiérov áut pre obecný úrad.
Obecný úrad - Rovinka
Volvo S 60 tepovanie a čistenie interiéru. Chcela by som sa Vám poďakovať za veľmi pekne vytepovaný interiér vozidla a takisto za vyčistenie všetkých plastov vo vozidle. Sme veľmi spokojní a radi sa v budúcnosti opäť na Vás obrátime. Prajem veľa úspechov vo Vašej práci. 
Ivana Grejtakova - Arcadis Czech Republic s.r.o. (office manager ) 
 

Boli sme veľmi spokojní so službami firmy Bodytep, chlapci boli zlatí, komunikácia super, viditeľný rozdiel na druhý deň po vytepovaní, ďakujeme! Tepovanie 160m kobercov, sedačky a stoličiek vo firme.
Neopublic Porter Novelli  ( Panónska cesta  Bratislava )

Tepovanie 350 m2 kobercov vo firme. S prácou Bodytep sme boli maximálne spokojní, nemáme žiadne výhrady, všetko prebehlo v poriadku, ďakujeme.
Amrop Slovakia  s.r.o.

S firmou Bodytep sme naozaj spokojní, všetko prebehlo bez problémou, ďakujeme. Čistenie kobercov v šiestich kanceláriach, sedačky a kresla.
Vodohospodárske stavby - ekologicky podnik Pestovatelska BA

Chlapci z Bodytep sú veľmi šikovní, ich služby sme využili už aj v minulosti, super práca, ďakujeme a určite odporúčame! Umývanie okien na španielskom veľvyslanectve.
Španielské velvyslanectvo - Laurinská ulica BA

Tepovanie a umývanie okien vo firme. Bodytep nám tepovali a umývali okná už viac krát v minulosti a sme s ich službami spokojní, čo by som vytkla bol neskorší príchod, ale inak všetko ok. 
OEZ Slovakia S.R.O - Rybničná 36C, Bratislava 

Upratovanie, umývanie okien, žalúzií, tepovanie kobercov a stoličiek. Boli sme spokojní so službami Bodytep, určite ich využijeme aj v budúcnosti.
Slovenská obchodná a priemyselná komora - Gorkého 9, Bratislava - Viera Knotková

Perfektná práca Bodytep, interiér auta vyčistili naozaj precízne, môžem len odporučiť. Čistenie interiéru auta.
Compeko, spol.S.R.O. Čarskeho 3 BA

Super vytepovaný koberec a stoličky, boli sme prekvapení aký ostal čistý, určite spokojnosť s Bodytep. Jediná chybička bola, že páni asi hodinku meškali, čo ale dohnali kvalitou práce. Tepovanie stoličiek a kobercov vo firme. 
Maxsport - Bartoškova 7, Bratislava
 
Maximálna spokojnosť s Bodytep, perfektná práca, výborná komunikácia, určite odporúčame a využijeme znova! Tepovanie 150m kobercov vo firme. 
Krivak & Co, s. r. o. Gajova 13 BA.
 

S odvedenou prácou sme spokojní, páni s firmy Bodytep nám to vytepovali naozaj pekne. Komunikoval som asi 90% času priamo s pánom Labodim a nikde to neviazlo, všetko bolo tak, ako sme sa dohodli. 
HERŇA EXCELCLUB, ( Pribišová BA )

Tepovanie 287 m kobercov a kresiel. S prácou firmy Bodytep som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli výsledok. Firma odviedla precíznu prácu, všetky škvrny ktoré tam boli zmizli a celé priestory to opäť okrášlilo.
Legrant Slovensko SRO (Panonská cesta 7 BA)

Tepovanie 330 m2 kobercov. Práca pánov z firmy Bodytep bola perfektná, práve kvoli skvelej prvej skúsenosti sme si ich objednávali znova a opäť sa nám potvrdilo, že ide o absolútnych profíkov. Veľmi rada firmu Bodytep odporučím ďalej. 
Decent group (Rajská 15, BA) p. Barboríková

Umývanie komplet okien na dvoch budovách. S celým priebehom zákazky som bol maximálne spokojný. Odvedená práca aj komunikácia s firmou boli na veľmi vysokej úrovni.
Slovenský ochranný zväz autorský (BA) - p. Chemes 

 

 

Súkromné referencie

So spoločnosťou BODYTEP mám u nás doma dlhoročnú skúsenosť. Páni okrem špičkových pracovných nástrojov a náradia prinášajú k nám domov aj tieto hodnotné parametre práce: dôkladnú profesnú prípravu, veľmi kvalitné prípravky, úsmevy i pochopenie pre množstvo úkonov. Okrem žiarivo priezračných okien a vyčistených žalúzií ostávajú čisté i voňavé koberce a dôkladne vyčistený čalúnený nábytok. Obdivujem pri tejto pravidelnosti i štandardne profesionálne správanie pretkané humorom a dobrou náladou. Oceňujem preto úprimne úžasnú prácu, priateľský prístup a vysoko profesionálny postoj k procesom, rovnako i poradenstvo k cyklom tepovania či čistenia interiéru. Spokojný s výsledkami ostávam a nemením.
Peter Gotthardt

Dobrý deň, chcem vyjadriť veľké poďakovanie pracovníkom vašej upratovacej služby, ktorí mi boli upratať byt / generálne upratovanie / dňa 27.1.2018 . S ich odvedenou prácou som bola nadmieru spokojná. Ešte dnes po takmer 3 týždňoch mi rozvoniava celý byt. Takže prosím odovzdajte chlapcom môj pozdrav a poďakovanie. 
Darina Evansonová 

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien. Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová

Sedačku sme mali v pláne predať a aj preto sme ju potrebovali vyčistiť, keďže sme si chceli zaobstarať novú. Sme veľmi radi, že novú sme ešte nemali kúpenú pretože po návšteve spoločnosti BODYTEP ostala sedačka ako nová (a to nepreháňam). Nakoniec sme sa rozhodli, že si ju ešte necháme a nejaký ten čas ešte poslúži. Veľká vďaka firme BODYTEP za kvalitne odvedenú robotu. Čistenie koženej sedačky od pera. 
Rodiný dom Sekule - Horvatova

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov
Martin Kňaze 

Ako stála zákazníčka môžem spoločnosť BODYTEP iba odporučiť. Služby od spoločnosti BODYTEP si objednávam pravidelne a to znamená mojú 100%-nú spokojnosť. Pracovníci spoločnosti sú rýchli, precízni a spoľahliví a zatiaľ sa mi nestalo, že by si s niečim neporadili. Naposledy sa mi postarali o tepovanie sedačky a odviedli naozaj kvalitnú robotu- sedačka je ako nová. Ak budem mať v budúcnosti ďalší problém podobného charakteru určite sa obrátim na BODYTEP.
Ružičkova 

Ako môžete vidieť aj na obrázkoch, firma BODYTEP odviedla kus kvalitnej práce. Koberec aj sedačka boli na nerozoznanie a vyzerajú ako keby sme si ich kúpili len pred nedávnom. BODYTEP nám ušetrili čas, peniaze a starosti ktoré by sme mali spojené s kúpou nového koberca aj sedačky. Vidno, že páni sa vyznajú vo svojom remesle. Určite využijeme ich služby aj pri najbližšej príležitosti. 
BROZ

Využila som ich služby v auguste. Pôvodne som si chcela len prenajať tepovací prístroj, ale veľmi dobre mi poradili a za poplatok o 5 € vyšší mi prídu vyčistiť koberce oni. Prišli dvaja slušní, pracovití páni. Pracovali rýchlo a kvalitne. Bola som veľmi spokojná, môžem vrelo odporučiť.
Anna Andrašíkova

Čistenie bielej koženej sedačky. Veľmi stručne, firmu Bodytep by som odporučil každému, kto hľadá niekoho na tepovanie alebo čistenie. Bodytep je stávka na istotu, nesklamali mňa a určite nesklamú ani vás. Odporúčam.
Hrnek - Rovinka

Čistenie bielej koženej sedačky v Karlovej Vsi v podaní expertov z firmy BODYTEP. Chlapci boli strašne šikovní, prišli ešte skôr ako sme boli dohodnutí takže za mňa na jednotku. Ako môžete vidieť aj na obrázku, sedačku vyčistili naozaj perfektne. Určite odporúčam.
Silvia Tothova

S firmou BODYTEP bola pohodová komunikácia, prácu si urobili poctivo a za férovú cenu na akej sme sa dohodli. Čistenie silno zanesenej bielej koženej sedačky dopadlo úspešne. Ako môžete vidieť na fotkách, sedačka je po vyčistení ako nová.
Sebeková  

Čistenie bielej koženej sedačky. Pánov z Bodytepu poznám už z minulosti, keďže sme pracovali v spoločnej firmej. Teraz tam už dlhšie nepracujeme avšak rozhodla som sa práve pre nich a vôbec neľutujem. Odviedli skvelú prácu, boli výborní a som maximálne spokojná.
Ľubica Vavrincova

Bol som velmi spokojný s Bodytep spoločnosťou. Kvalitne nám vyčistili 2i byt po kompletnej rekonštrukcii. Príjemný prístup a kvalitná práca.
Rudolf Sedláček - Hviezdoslavo nám. BA

Odporúčam služby Bodytep - jednoducho - rýchlo - kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

Firmu Bodytep som si vybrala na základe desiatok fantastických referencií a neoľutovala som! V byte mi vytepovali matrace na manželskej posteli, 4 podsedáky, kreslo, taburetku a gauč. Rozdiel je naozaj markantný. Ďakujem!
Tepovanie bytu Ružinov - Erika Špeťko

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a umývať okná niekoľko už viac ako 10 rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť. 
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Bodytep k nám chodí pravideľne už 15 rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si stále volám práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby. 
Bujnákova (Slávičie údolie)

Objednala som si jarné umývanie okien v celom byte. S prácou vašej firmy som veľmi spokojná, v presne stanovený čas prišli dvaja slušní pracovníci, pracovali šikovne - rýchlo, ale dôsledne. Môžem len odporúčať. Ďakujem. 
Gažová (BA-Petržalka)

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP. 
Matej Barkol

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč - Bratislava

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Túto firmu som si objednala na tepovanie a umývanie okien pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali rýchlo a sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes - (Šenkvice)

S prácou (tepovanie sedačky) aj prístupom firmy Bodytep sme boli spokojní, pán prišiel na čas, dokonca skôr. Odporúčam.
Stulber

Tepovanie sedačky a koberca. S prácou sme boli veľmi spokojní. Bodytep boli u nás už štvrtý krát.
Krajčírova

Bola som veľmi spokojná. Firmu Bodytep určite odporúčam, odviedli skvelú prácu, tepovanie kobercov a sedačky.
Valovičova

S firmou Bodytep som mimoriadne spokojný, zamestnanci boli milí a uslužní, výborná komunikácia, výborná práca tepovali sedačku, kreslo a koberce, dal by som aj desať hviezdičiek, určite odporúčam.
Vladimír - Petržalka

Firmu Bodytep som využila na umývanie okien a žalúzií, tepovanie celej domácnosti. S ich prácou som bola nadmiieru spokojná.
Zuzana Novakova - Šenkvice

Pán bol milý a ústretový, dokonca prišiel skôr ako sme boli dohodnutí. Služby Bodytep sme využili prvý krát a boli sme spokojní, tepovala sa sedačka, kreslo a taburetka.
Mariana

Pán bol veľmi milý, sedačka pekne vyschla a vyzerá nádherne. Sedačka je ako nová. 
Zuzana B

Ďakujem veľmi pekne, s prácou som bola naozaj spokojná. Pán bol veľmi šikovný. Promtné tepovanie koberca a sedačky. 
Vargová

S tepovaním sedačky spoločnosťou Bodytep som bol veľmi spokojný. 
Martin

Výborne a profesionálne vykonaná práca, vrelo odporučujem! Porovnanie kvalita a cena, proste super! Veľa šťastia a teším sa na budúce.
Alena Staňákova

Profesionalna práca, prijemne vystupovanie a SUPER ceny!!! Odporucam. Velmi precizna práca. Ďakujem
Katarína Bódi

Ďakujeme pekne, super profesionálne odvedena práca. Večer som zavolala a na druhý deň veľká spokojnosť, len odporúčam.
Erika Munková Žáková

Boli sme maximálne spokojní, perfektná práca, vynikajúca komunikácia, veľmi pekne ďakujeme!" Umývanie okien a tepovanie dvoch veľkých sedačiek.
Hausbóty na Jaroveckom ramene  Bratislava, Jarovce - Oravcová

Ďakujeme za dôkladné vytepovanie kobercov, kresiel aj matraca, pri najbližšej príležitosti zavoláme Bodytep znova. Tepovanie 150 m2 kobercov, kresiel a matracov.
Martina Andrassy - Koliba

Umývanie okien, zimnej záhrady a žaluzií. Prácu firmy Bodytep hodnotím pozitívne, svoju prácu si urobili dobre a bol som s nimi spokojný. Jedinú chybičku som videl v tom, že keď páni umývali sieťky z okien, nechali po nich trochu zašpinený sprchový kút. Okrem toho som ale spokojný, práca bola urobená poctivo. 
Vojtech Nadaždi 

Upratovanie + tepovanie a čistenie koženej sedačky. Aj napriek tomu, že zvyknem byť dosť kritický a dám si záležať na každom detaile, tak ma chalani z firmy Bodytep veľmi milo prekvapili. Veľmi oceňujem profesionálny prístup a špičkový finálny výsledok ich práce. Naozaj odviedli kus dobrej roboty takže ich musim hodnotiť veľmi pozitívne.
RD na Koziarke.

Absolútna spokojnosť s celým priebehom upratovania. Ja sama som na druhý deň volala do firmy a poďakovala sa za skvelo odvedenú robotu. Vidno, že ľudí z firmy Bodytep ich práca baví.
P. Katarína

Odporúčam, hlavne kvoli precíznosti svojej práce. Dal som tepovať, umývať okná a zasklennú lódziu svojim svokrovcom a takú vďačnosť a spokojnost som u nich uz dávno nevidel, veľká vďaka.
Peter Heringh 

Veľmi precízne poumyvané okná a vytepované koberce. Urcite odporúcam.
Marcela Paalova

Výborné tepovanie už dlhé roky. Len cena kazdým rokom žiaľ stúpa. Prosím už nezdražujte. Vďaka.
Elena Gurtnerová