Referencie

Referencie od našich firemných zákazníkov

Sme tu pre vás od roku 1996.

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už od roku 1999.
Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek. Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.
DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. - Hedviga Tršková - vedúca Úseku prevádzky

Firmu Bodytep sme využili už od roku 1997 veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy sme potrebovali dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. - Lefler  konateľ spoločnosti

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme od roku 2006. 
Som veľmi spokojná. Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas. Túto firmu môžem len odporučiť. 
SWAN, a.s., Bratislava - Daniela Orihelová

Služby firmy Bodytep využívame už 17 rokov a sme naozaj veľmi spokojní.
Za ten čas nám umyli desiatky okien a vytepovali metre kobercov. Tepovanie a umývanie okien v niekoľkých objektoch v rámci dlhodobej spolupráce. Ďakujeme a odporúčame.
FK CRA S.R.O. (Dubravka)

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999. 
S ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky.
Reštaurácia Milica - Luboš Teplan (Stupava)

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre  od roku 2007.
S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní. 
Gawax s.r.o. - Valér Mamonov

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU - Ján Ukrop

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už od roku 1999. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Cirkevné konzervatórium - Ďurinova

Umývanie okien po rekonštrukcií.
Jednoznačne perfektné ! Od počiatočnej komunikácie po zaslanie faktúr bola komunikácia a prístup spoločnosti bez chýb ! (čo je v dnešnej dobe skôr výnimočné) Ja som veľmi kritický človek, ale spoločnosti BODYTEP dám 5/5 bez mihnutia oka ! Profesionálna spoločnosť, profesionálny prístup, dobrá reprezentácia. Páni prácu odviedli nad rámec dohody a odviedli ju na jednotku ! Boli sme nadmieru spokojní a určite spoločnosť BODYTEP oslovíme aj v budúcnosti. Ďakujeme Vám.
Výskumný ústav vodného hospodárstva - Tomáš Dvorský

So službami spoločnosti Bodytep sme boli maximálne spokojní. K tejto firme sme sa dostali na základe odporúčania a urobili sme dobre, že sme oslovili práve ich. Svoju prácu si odviedli naozaj poctivo čo sa týka umývania aj tepovania. Oceňujeme tiež priateľský prístup pánov a bezproblémovú komunikáciu. Určite odporúčame. Pre spoločnosť Mediworx software solutions sme vykovali umývanie okenných žalúzií a tepovanie stoličiek a kresiel.
Mediworx software solutions, a.s. Digital Park 3, Golasová Eva

Tepovanie 527 m2 koberca v technickej univerzite v Bratislave. 
Po dokončení zákazky som komunikovala priamo s mojím kolegami, ktorí dohliadali na celý proces tepovania a boli úplne spokojní. Práca bola urobená rýchlo a na vysokej úrovni, takže páni z firmy BODYTEP si zaslúžia pochvalu.
CUV a STU ( Vazovová, BA) - Michaela Juhasová

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o. - Miriam Kuševova Havelkova

Dobrý deň, píšem Vám v mene spoločnosti LUNA sedačky.
Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky - Lukáš Rak (predajňa sedačiek, Račianska BA)

Úžasná spolupráca, 100% spokojnosť, perfektná práca, ďakujeme veľmi pekne! Tepovanie sedačiek na predajni nábytku.
AMALTHEA s.r.o. v R1 - (predajňa sedačiek, Rožňavska ulica BA)

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti. 
Materské centrum Hojdana - Ružinov - Hana Červenáková

Služby spoločnosti Bodytep sme využili opätovne, pretože sme boli už minulý rok veľmi spokojní. Všetko bolo na 100 %, ďakujeme! Každoročné umývanie okien + žalúzií a tepovanie kobercov + kresiel. 
Slovenská obchodná a priemyselná komora (Gorkého BA, Viera Knotkova)

Tepovanie 600 m2 kobercov vo firme.
S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový, všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez problémov. V budúcnosti radi využijeme služby spoločnosti Bodytep znova. 
Medtronic - (Karadičova ulica)
 

Tepovanie špinavého koberca v kancelárskych priestoroch v Bratislave so skvelým výsledkom! Perfektne odvedená práca, boli sme naozaj veľmi spokojní. Minulý rok sme si dávali tepovať koberec (od inej spoločnosti) avšak výsledok bol katastrofálny. Tento rok sme sa rozhodli pre BODYTEP a aj keď sme boli na začiatku trošku skeptickí, naše obavy sa nepotvrdili. Firma BODYTEP nás naopak veľmi milo prekvapila a odviedla naozaj kvalitnú prácu ako môžete vidieť aj na fotkách. Kolegovia od vedľa chodia koberec obzerať a rozmýšľajú čo by si mohli dať doma vytepovať, pretože ten rozdiel je do očí bijúci.
FCC SLOVENSKO S.R.O. (Bazová ulica - BA) - Kladná

S firmou Bodytep sme boli spokojní, príjemná komunikácia, dobre a rýchlo odvedená práca umývanie okien a tepovanie 150 m2 kobercov vo firme.
Daren a curtis s.r.o. (Polus Tower)

Od spoločnosti BODYTEP sme si objednali upratovanie celého bytu a ostali sme veľmi príjemne prekvapení. S kvalitou odvedenej práce sme boli samozrejme maximálne spokojní a však veľmi ceníme aj proklientský prístup, ktorý má táto spoločnosť. Precízne odvedená robota so skvelým prístupom k zákazníkovi. Môžeme iba odporučiť.
ETAGE s.r.o. Dobrodenkova

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov.
Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Umývanie okien a výkladov v McDonalds.
S Bodytep sme veľmi spokojní, boli operatívni a svoju prácu odviedli perfektne. Určite ich budeme kontaktovať aj v budúcnosti.
Reštaurácia McDonalds - ( Račianska Bratislava )

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB - Rehabilitačné zariadenie (Karlová Ves)

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.
Jazykova škola - Panenská ulica BA - Šiškova

Firmu Bodytep využívame už dlhé roky v domácnosti, taktiež vo firme na tepovanie kobercov, stoličiek a umývanie okien. Sme vždy maximálne spokojní  s ich ovedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont - Karin Kaderková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám čistili koberce v našich kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglobe - Jarmila Porubska

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova - FIIT

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov -  Lucia Tumidajová - office manager

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova. 
Inter Cars - (automobilové diely) - MKrulová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát.
Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S odvedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire - the know how institute - Radoslav Blahuta

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme. 
ALFA - (HERŇA v Petržalke)

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. - Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group.

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
KLUB PENATI - Patrik

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní. 
AATUH - Vladimír Hutta

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep.
S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. - Lucia Weber

Ďakujem za výborne a rýchlo odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať. 
WEBCD s.r.o. - Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní. 
G4S Secure Solutions (SK), a. s. - Andrej Lukáč

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS - S.R.O. 

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.  
Mamut-pub - Peter Tibensky

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis - Alexander Toth

Profesionálna práca, výborná cena, príjemná komunikácia. Tepovanie a čistenie kancelárskych stoličiek. Sme veľmi spokojní.
SHIZARU a.s.

S prácou Bodytep sme boli veľmi spokojní a ich firmu by sme doporučili aj ďalej. Reštaurácia je po vytepovaní čistá.
Reštaurácia - Nostalgia

Služby Bodytep sme využili prvý krát a teda sme veľmi spokojní.
V minulosti sme už skúšali viacero firiem na čistenie kobercov a až teraz nám tam nezostali žiadne flaky. Pýtala som sa aj vrátnikov a chyžných, prístup personálu Bodytep si si veľmi pochvalovali. Taktiež ochota prísť medzi sviatkami. Ďakujeme veľmi pekne, koberce sú ako nové.
United Industries a.s. (ubytovňa Ivanka pri Dunaji) Lubomíra Labudova

So službami BODYTEP sme boli spokojní. Boli u nás už druhýkrát, svoju prácu odviedli rýchlo a kvalitne.
Materská škôlka - Vajnory

Tepovanie hotelových izieb a Bowlingu.
Služby firmy Bodytep využívame už niekoľko rokov a vždy sme boli spokojní. Tentokrát prišli dokonca medzi sviatkami a nebol problém. Bowling vytepovali pekne, napriek staršiemu kobercu. 
Hotel Ponteo - Čuňovo

Tepovanie 400m2 kobercov. Firmu Bodytep voláme na tepovanie každý rok a sme s nimi veľmi spokojní. Sú šikovní, úžasne vytepovali aj silno znečistené koberce, výborná spolupráca.
Študenský domov Svoradov

S prácou firmy Bodytep sme boli veľmi spokojní. Prišli dokonca medzi sviatkami a veľmi ochotne a kvalitne nám vytepovali. 
EMPÍRIA

Tepovanie v detskom centre.
Páni z Bodytep prišli načas, dokonca skôr. S ich prácou sme spokojní, boli veľmi šikovní, hodnotíme na výbornú.
Detské Centrum Kvietok - Bratislava

Tepovanie kresiel a koberca v kinosále.
Ďakujeme pekne zamestnancom BODYTEP, ktorí sa snažili urobiť naozaj maximum. Bolo to super a sme veľmi spokojní. V blízkej budúcnosti plánujeme služby BODYTEP využiť aj pri tepovaní ďalšej našej kinosály.
VŠMU - Svoradová - Bratislava

Pravidelné tepovanie kobercov v Casíne Admiral Polus.
S prácou firmy Bodytep a pánom Labodim sme maximálne spokojní, všetko prebehlo na 100%. Ich služby sme využili aj v minulosti a určite odporúčame! Ďakujeme.
Admiral Game Club OC Polus

Tepovanie kresiel v salóne.
Bodytep nám v salóne tepovali kreslá. Ich služby sme využili už predtým, sú veľmi milí, spokojnosť so všetkým. Ďakujeme!
Salón krásy Eviva

Tepovanie sedačiek v reštaurácií.
Boli sme spokojní s prácou Bodytep, všetko bolo ok, ďakujeme.
Reštaurácia Jedna Báseň ( Dlhé Diely )

Umývanie výkladov po odlepení nálepiek.
S prácou Bodytep sme boli spokojní. Chlapci sa potrápili možno viac ako čakali, bola to ťažká práca, ale zvládli to. Nestihla som ešte skontrolovať výsledný stav, ale to čo som videla bolo v poriadku, komunikácia bez problémov.
Zeina S.R.O.
 
Všetko super, v budúcnosti sa radi na vas opäť obratime. Tepovanie 100m kobercov vo firme. 
X-trade brokers DM S.A. Bratislava -  Jana Švecová
 
Umývanie okien a výkladov.
S firmou Bodytep sme veľmi spokojní. Prišli načas a svoju prácu odviedli výborne, určite využijeme aj v budúcnosti ich služby.
Lekáreň Feminia - Račianska BA
 

Tepovanie kobercov vo firme.
Boli sme veľmi spokojní s prácou firmy Bodytep, všetko prebehlo bez problémov.
Finet - Kominárska BA

Veľmi spokojní, všetko v poriadku, určite využijeme služby BODYTEP aj v budúcnosti. Ďakujeme! Tepovanie interiérov áut pre obecný úrad.
Obecný úrad - Rovinka
Volvo S 60 tepovanie a čistenie interiéru.
Chcela by som sa Vám poďakovať za veľmi pekne vytepovaný interiér vozidla a takisto za vyčistenie všetkých plastov vo vozidle. Sme veľmi spokojní a radi sa v budúcnosti opäť na Vás obrátime. Prajem veľa úspechov vo Vašej práci. 
Ivana Grejtakova - Arcadis Czech Republic s.r.o. (office manager ) 
 

Boli sme veľmi spokojní so službami firmy Bodytep, chlapci boli zlatí, komunikácia super, viditeľný rozdiel na druhý deň po vytepovaní, ďakujeme! Tepovanie 160m kobercov, sedačky a stoličiek vo firme.
Neopublic Porter Novelli  ( Panónska cesta  Bratislava )

Tepovanie 350 m2 kobercov vo firme.
S prácou Bodytep sme boli maximálne spokojní, nemáme žiadne výhrady, všetko prebehlo v poriadku, ďakujeme.
Amrop Slovakia  s.r.o.

S firmou Bodytep sme naozaj spokojní, všetko prebehlo bez problémou, ďakujeme. Čistenie kobercov v šiestich kanceláriach, sedačky a kresla.
Vodohospodárske stavby - ekologicky podnik Pestovatelska BA

Chlapci z Bodytep sú veľmi šikovní, ich služby sme využili už aj v minulosti, super práca, ďakujeme a určite odporúčame! Umývanie okien na španielskom veľvyslanectve.
Španielské velvyslanectvo - Laurinská ulica BA

Tepovanie a umývanie okien vo firme.
Bodytep nám tepovali a umývali okná už viac krát v minulosti a sme s ich službami spokojní, čo by som vytkla bol neskorší príchod, ale inak všetko ok. 
OEZ Slovakia S.R.O - Rybničná Bratislava 

Upratovanie, umývanie okien, žalúzií, tepovanie kobercov a stoličiek. 
Boli sme spokojní so službami Bodytep, určite ich využijeme aj v budúcnosti.
Slovenská obchodná a priemyselná komora - Viera Knotková

Perfektná práca Bodytep, interiér auta vyčistili naozaj precízne, môžem len odporučiť. Čistenie interiéru auta.
Compeko, spol.S.R.O. Čarskeho

Super vytepovaný koberec a stoličky, boli sme prekvapení aký ostal čistý, určite spokojnosť s Bodytep. Jediná chybička bola, že páni asi hodinku meškali, čo ale dohnali kvalitou práce. Tepovanie stoličiek a kobercov vo firme. 
Maxsport - Bartoškova, Bratislava
 
Maximálna spokojnosť s Bodytep, perfektná práca, výborná komunikácia, určite odporúčame a využijeme znova! Tepovanie 150m kobercov vo firme. 
Krivak & Co, s. r. o. 
 

S odvedenou prácou sme spokojní, páni s firmy Bodytep nám to vytepovali naozaj pekne. Komunikoval som asi 90% času priamo s pánom Labodim a nikde to neviazlo, všetko bolo tak, ako sme sa dohodli. 
HERŇA EXCELCLUB

Tepovanie 287 m kobercov a kresiel.
S prácou firmy Bodytep som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli výsledok. Firma odviedla precíznu prácu, všetky škvrny ktoré tam boli zmizli a celé priestory to opäť okrášlilo.
Legrant Slovensko SRO (Panonská cesta BA)

Tepovanie 330 m2 kobercov.
Práca pánov z firmy Bodytep bola perfektná, práve kvoli skvelej prvej skúsenosti sme si ich objednávali znova a opäť sa nám potvrdilo, že ide o absolútnych profíkov. Veľmi rada firmu Bodytep odporučím ďalej. 
Decent group, p. Barboríková

Umývanie komplet okien na dvoch budovách.
S celým priebehom zákazky som bol maximálne spokojný. Odvedená práca aj komunikácia s firmou boli na veľmi vysokej úrovni.
Slovenský ochranný zväz autorský, p. Chemes 

Umývanie okien, výkladov a tepovanie.
Sme nadmieru spokojní. Páni okrem umývania výkladov aj tepovali koberce a všetko bolo v najlepšom poriadku. Prácu odviedli kvalitne. Určite budeme ich služby využívať aj naďalej. Doporučujeme.
Wustenrot, Zimmermannova

Služby spoločnosti BODYTEP sme využili prvý krát a boli sme spokojní. Pred tým sme oslovili konkurenčnú spoločnosť a ak to mám porovnať, tak ste určite profesionálnejší a lepší či už cenovo, prístupom alebo výsledným efektom. Komunikácia bola dobrá, milí a ochotní ľudia. Ďakujeme. 
Dobré noviny, office manager Jana Mišenčíkova

Tepovanie kobercov, kresiel a stoličiek. S pánom Labodim a jeho spoločnosťou BODYTEP sme maximálne spokojní, o čom svedčí aj fakt, že s nimi spolupracujeme už od roku 2016. Výborná kvalita služieb a taktiež cena. Už som niekoľko krát spoločnosť BODYTEP odporučil známym a veľmi rád ich odporučím ďalej.
FIIT STU v Bratislave, František Warosch

Tepovanie 320m kobercov. So službami spoločnosti BODYTEP sme boli spokojní. Čo sa týka kvality práce, tak koberce sú vytepované veľmi dobre. Naozaj nemáme, čo vytknúť - prišli na čas, tepovanie dokončili ešte skôr ako bolo plánované, komunikácia bola v poriadku, milý a príjemný prístup. Môžeme odporučiť.
Centrum enviromentalných služieb, p. Mičová

Tepovanie sedačiek, kobercov a stoličiek. So službami firmy BODYTEP sme boli veľmi spokojní. SUPER, promptný termín realizácie, pán, ktorý bol u nás tepovať bol perfektný, výborne odvedená práca. Určite oslovíme túto spoločnosť aj v budúcnosti. Ďakujeme veľmi pekne.
STORYmedia, S.R.O.

Tepovanie 250m2 kobercov. SUPER. Veľká spokojnosť so službami spoločnosti BODYTEP. Všetko od počiatočnej komunikácie až po samotné tepovanie prebehlo v poriadku, bez problémov. Odporúčam. 
ECO-INVEST services a.s. v Bratislave - Daniela Lučkaničová

Umývanie 18 kusov okien, čistenie žalúzií a tepovanie 110 m2 kobercov.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. Okná sú perfektne čisté a koberce tiež. Rýchlo sme si dohodli termín, ktorý bol aj dodržaný. Všetko sa stihlo v jeden deň, čo bola veľká výhoda. Pracovníci boli veľmi zdvorilí, slušní a nechali po sebe pekne a čisto. Určite spoločnosť BODYTEP odporúčame. Ďakujeme 
RMD AUDIT s.r.o. Rybarova  

(27.11.2020). Tepovanie 430m2 kobercov, sedačiek, stoličiek, umývanie okien a výkladov na cejej budove.
So službami spoločnosti BODYTEP sme naozaj veľmi spokojní. Kvalitné a veľmi dobré služby. Páni čo prišli boli veľmi milí a šikovní. Všetko v poriadku. Ďakujeme.
Forever Living Products Slovak Republic,s.r.o. - Priemyselná - BA

(10.3.2021).  Pravidelné upratovanie firmy.
Firmu Bodytep využívame na pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov našej firmy Secure one, s.r.o.. S kvalitou služieb sme spokojný.
asistentka - Secure one s.r.o.

(19.3.2021). Umývanie výkadov na lekárni v Petržalke.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. Páni boli šikovní a mali to veľmi rýchlo hotové. Kvalita práce - je to tak čisté, ako keby sme ani okná nemali. Ďakujeme.
Lekáreň - DrMAX

(13.9.2021). Z firmy Bodytep nám upratovali kanceláriu, dielňu a aj byty......sto percentná robota, možem iba odporúčať. Ďakujem páni!!!!!
PGT 69 

(9.10.2021). Tepovanie vo firme 1100 m2 kobercov a stoličiek.
So službami spoločnosti BODYTEP sme boli veľmi spokojní. V minulosti sme ich služby už jeden krát využili a tento krát sme ich oslovili opäť. Musíme vyzdvihnúť skutočne promptnú reakciu pána Labodiho na našu požiadavku. Tepovanie kobercov a stoličiek prebehlo v poriadku, rýchlo a bez problémov. Koberce máme krásne čisté. Ďakujeme.
GOHealth, s.r.o. Einsteinova 11. BA

(29.10.2021). Tepovanie kobercov vo firme.
Píšem Vám v mene firmy OLIVA. Max. spokojnosť s Bodytep, aj fľaky na koberci, ktoré sa predtým nedali odstrániť firma Bodytep odstránila. Služby určite využijeme aj v budúcnosti. Chlapcom veľmi pekne ďakujeme za čistý koberec.
Oliva - Simona Bavlšíková
 

(5.11.2021). Tepovanie  sedačiek, kobercov a stoličiek.
Absolútna spokojnosť. Túto spoločnosť sme si vybrali na základe dobrej referencie, ktorú sme na nich dostali a my sme boli taktiež veľmi spokojní. Skvelá komunikácia, veľmi promptné služby. V budúcnosti bude spoločnosť pána Labodiho určite prvá, ktorú budeme kontaktovať. Ďakujeme.
CRESCO Ivest Group - Hviezdoslavovo nám. 

(19.11.2021). Ďakujem za Vaše  služby, pán bol veľmi milý  a prisiel ešte aj skôr a všetko vyčistil.
Mgr. Veronika Šramková (Embassy of Italy in Slovakia)

 

Referencie od súkromných zákazníkov

Pravidelné upratovanie bytu. 
Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Kaderkovej z BODYTEP za úžasné služby 2 krát do mesiaca. Maximálna ústretovosť, ľudskosť a samozrejme odvedená práca na sto percent.
Ing. Štefan Maťo - BA.

Pravidelné upratovanie domácnosti.
Pravidelné upratovanie mojho bytu firmou BODYTEP využívam už dlhé roky. Som spokojná nielen s perfektne vykonanou prácou, ale s prístupom a hlavne spoľahlivosťou.
Vodová - BA

So spoločnosťou BODYTEP mám u nás doma dlhoročnú skúsenosť. Páni okrem špičkových pracovných nástrojov a náradia prinášajú k nám domov aj tieto hodnotné parametre práce: dôkladnú profesnú prípravu, veľmi kvalitné prípravky, úsmevy i pochopenie pre množstvo úkonov. Okrem žiarivo priezračných okien a vyčistených žalúzií ostávajú čisté i voňavé koberce a dôkladne vyčistený čalúnený nábytok. Obdivujem pri tejto pravidelnosti i štandardne profesionálne správanie pretkané humorom a dobrou náladou. Oceňujem preto úprimne úžasnú prácu, priateľský prístup a vysoko profesionálny postoj k procesom, rovnako i poradenstvo k cyklom tepovania či čistenia interiéru. Spokojný s výsledkami ostávam a nemením.
Peter Gotthardt

Dobrý deň, chcem vyjadriť veľké poďakovanie pracovníkom vašej upratovacej služby, ktorí mi boli upratať byt / generálne upratovanie / dňa 27.1.2018 . S ich odvedenou prácou som bola nadmieru spokojná. Ešte dnes po takmer 3 týždňoch mi rozvoniava celý byt. Takže prosím odovzdajte chlapcom môj pozdrav a poďakovanie. 
Darina Evansonová 

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien. Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová

Firmu Bodytep som si vybrala na základe desiatok fantastických referencií a neoľutovala som! V byte mi vytepovali matrace na manželskej posteli, 4 podsedáky, kreslo, taburetku a gauč. Rozdiel je naozaj markantný. Ďakujem!
Tepovanie bytu Ružinov - Erika Špeťko

Sedačku sme mali v pláne predať a aj preto sme ju potrebovali vyčistiť, keďže sme si chceli zaobstarať novú. Sme veľmi radi, že novú sme ešte nemali kúpenú pretože po návšteve spoločnosti BODYTEP ostala sedačka ako nová (a to nepreháňam). Nakoniec sme sa rozhodli, že si ju ešte necháme a nejaký ten čas ešte poslúži. Veľká vďaka firme BODYTEP za kvalitne odvedenú robotu. Čistenie koženej sedačky od pera.
Rodiný dom Sekule - Horvatova

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov
Martin Kňaze 

Ako môžete vidieť aj na obrázkoch, firma BODYTEP odviedla kus kvalitnej práce. Koberec aj sedačka boli na nerozoznanie a vyzerajú ako keby sme si ich kúpili len pred nedávnom. BODYTEP nám ušetrili čas, peniaze a starosti ktoré by sme mali spojené s kúpou nového koberca aj sedačky. Vidno, že páni sa vyznajú vo svojom remesle. Určite využijeme ich služby aj pri najbližšej príležitosti. 
BROZ

S firmou BODYTEP bola pohodová komunikácia, prácu si urobili poctivo a za férovú cenu na akej sme sa dohodli. Čistenie silno zanesenej bielej koženej sedačky dopadlo úspešne. Ako môžete vidieť na fotkách, sedačka je po vyčistení ako nová.
Sebeková 

Čistenie koženej sedačky v Karlovej Vsi v podaní expertov z firmy BODYTEP. Chlapci boli strašne šikovní, prišli ešte skôr ako sme boli dohodnutí takže za mňa na jednotku. Ako môžete vidieť aj na obrázku, sedačku vyčistili naozaj perfektne. Určite odporúčam.
Silvia Tothova

Čistenie bielej koženej sedačky. Pánov z Bodytepu poznám už z minulosti, keďže sme pracovali v spoločnej firmej. Teraz tam už dlhšie nepracujeme avšak rozhodla som sa práve pre nich a vôbec neľutujem. Odviedli skvelú prácu, boli výborní a som maximálne spokojná.
Ľubica Vavrincova

Čistenie bielej koženej sedačky. Veľmi stručne, firmu Bodytep by som odporučil každému, kto hľadá niekoho na tepovanie alebo čistenie. Bodytep je stávka na istotu, nesklamali mňa a určite nesklamú ani vás. Odporúčam. 
Hrnek - Rovinka

Využila som ich služby v auguste. Pôvodne som si chcela len prenajať tepovací prístroj, ale veľmi dobre mi poradili a za poplatok o 5 € vyšší mi prídu vyčistiť koberce oni. Prišli dvaja slušní, pracovití páni. Pracovali rýchlo a kvalitne. Bola som veľmi spokojná, môžem vrelo odporučiť.
Anna Andrašíkova

Odporúčam služby Bodytep - jednoducho - rýchlo - kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a umývať okná niekoľko už viac ako 10 rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť. 
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Bodytep k nám chodí pravideľne už 15 rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si stále volám práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby. 
Bujnákova (Slávičie údolie)

Bol som velmi spokojný s Bodytep spoločnosťou. Kvalitne nám vyčistili 2i byt po kompletnej rekonštrukcii. Príjemný prístup a kvalitná práca. 
Rudolf Sedláček - Hviezdoslavo nám. BA

Objednala som si jarné umývanie okien v celom byte. S prácou vašej firmy som veľmi spokojná, v presne stanovený čas prišli dvaja slušní pracovníci, pracovali šikovne - rýchlo, ale dôsledne. Môžem len odporúčať. Ďakujem. 
Gažová (BA-Petržalka)

Ďakujeme za dôkladné vytepovanie kobercov, kresiel aj matraca, pri najbližšej príležitosti zavoláme Bodytep znova. Tepovanie 150 m2 kobercov, kresiel a matracov.
Martina Andrassy - Koliba

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP. 
Matej Barkol

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč - Bratislava

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Túto firmu som si objednala na tepovanie a umývanie okien pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali rýchlo a sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Ako stála zákazníčka môžem spoločnosť BODYTEP iba odporučiť. Služby od spoločnosti BODYTEP si objednávam pravidelne a to znamená mojú 100%-nú spokojnosť. Pracovníci spoločnosti sú rýchli, precízni a spoľahliví a zatiaľ sa mi nestalo, že by si s niečim neporadili. Naposledy sa mi postarali o tepovanie sedačky a odviedli naozaj kvalitnú robotu- sedačka je ako nová. Ak budem mať v budúcnosti ďalší problém podobného charakteru určite sa obrátim na BODYTEP.
Ružičkova 

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes - (Šenkvice)

S prácou (tepovanie sedačky) aj prístupom firmy Bodytep sme boli spokojní, pán prišiel na čas, dokonca skôr. Odporúčam.
Stulber

Tepovanie sedačky a koberca. S prácou sme boli veľmi spokojní. Bodytep boli u nás už štvrtý krát.
Krajčírova

Bola som veľmi spokojná. Firmu Bodytep určite odporúčam, odviedli skvelú prácu, tepovanie kobercov a sedačky.
Valovičova

S firmou Bodytep som mimoriadne spokojný, zamestnanci boli milí a uslužní, výborná komunikácia, výborná práca tepovali sedačku, kreslo a koberce, dal by som aj desať hviezdičiek, určite odporúčam.
Vladimír - Petržalka

Firmu Bodytep som využila na umývanie okien a žalúzií, tepovanie celej domácnosti. S ich prácou som bola nadmiieru spokojná.
Zuzana Novakova - Šenkvice

Pán bol milý a ústretový, dokonca prišiel skôr ako sme boli dohodnutí. Služby Bodytep sme využili prvý krát a boli sme spokojní, tepovala sa sedačka, kreslo a taburetka.
Mariana

Pán bol veľmi milý, sedačka pekne vyschla a vyzerá nádherne. Sedačka je ako nová.
Zuzana B

Ďakujem veľmi pekne, s prácou som bola naozaj spokojná. Pán bol veľmi šikovný. Promtné tepovanie koberca a sedačky. 
Vargová

S tepovaním sedačky spoločnosťou Bodytep som bol veľmi spokojný. 
Martin

Výborne a profesionálne vykonaná práca, vrelo odporučujem! Porovnanie kvalita a cena, proste super! Veľa šťastia a teším sa na budúce. 
Alena Staňákova

Profesionalna praca, prijemne vystupovanie a SUPER ceny!!! Odporucam. Velmi precizna praca. Dakujem
Katarína Bódi

Ďakujeme pekne super ,profesionalne odvedena praca. Večer som zavolala na druhy deň veľká spokojnosť len odporúčam.
Erika Munková Žáková

Boli sme maximálne spokojní, perfektná práca, vynikajúca komunikácia, veľmi pekne ďakujeme!" Umývanie okien a tepovanie dvoch veľkých sedačiek.
Hausbóty na Jaroveckom ramene - Oravcová

Umývanie okien, zimnej záhrady a žaluzií.
Prácu firmy Bodytep hodnotím pozitívne, svoju prácu si urobili dobre a bol som s nimi spokojný. Jedinú chybičku som videl v tom, že keď páni umývali sieťky z okien, nechali po nich trochu zašpinený sprchový kút. Okrem toho som ale spokojný, práca bola urobená poctivo. 
Vojtech Nadaždi

Upratovanie + tepovanie a čistenie koženej sedačky.
Aj napriek tomu, že zvyknem byť dosť kritický a dám si záležať na každom detaile, tak ma chalani z firmy Bodytep veľmi milo prekvapili. Veľmi oceňujem profesionálny prístup a špičkový finálny výsledok ich práce. Naozaj odviedli kus dobrej roboty takže ich musim hodnotiť veľmi pozitívne. 
RD na Koziarke.

Absolútna spokojnosť s celým priebehom upratovania. Ja sama som na druhý deň volala do firmy a poďakovala sa za skvelo odvedenú robotu. Vidno, že ľudí z firmy Bodytep ich práca baví. 
P. Katarína

Odporúčam, hlavne kvoli precíznosti svojej práce. Dal som tepovať, umývať okná a zasklennú lódziu svojim svokrovcom a takú vďačnosť a spokojnost som u nich uz dávno nevidel, veľká vďaka. 
Peter Heringh 

Veľmi precízne poumyvané okná a vytepované koberce. Urcite odporúcam. 
Marcela Paalova

Výborné tepovanie už dlhé roky. Len cena kazdým rokom žiaľ stúpa. Prosím už nezdražujte. Vďaka.
Elena Gurtnerová 

Umývanie okien, balkóna a žaluzií.
Ďakujem celému tímu Bodytep za skvele a precízne odvedenú prácu. S výsledkom práce som bol veľmi spokojný a s čistím svedomím môžem doporučiť. Neskôr som od pána Labodiho zistil, že ponúkajú aj tepovanie, takže v blízkej budúcnosti ich určite oslovím a túto službu využijem. Prajem veľa spokojných klientov.
P. Buben

(4.12. 2019) Tepovanie sedačky a kobercov.
Na spoločnosť BODYTEP môžem povedať iba samú chválu. Pán ktorý prišiel, bol veľmi šikovný, ústretový a milý. Potrebovala som pomôcť po vytopení a odviedol naozaj krásnu, precíznu prácu. Určite doporučujem, som štastná, že som si vybrala túto spoločnosť.
Alžbeta Grančíčova (Bardošova, BA)

Generálne upratovanie rodinného domu v Jarovciach.
So spoločnosťou Bodytep sme boli spokojní. Musím vyzdvihnúť prístup pána a pani ktorí ku nám prišli, boli milí, slušní a pripravení. Prácu odviedli kvalitne. Mrzelo ma, že prišli iba dvaja, trom by im to išlo viac od ruky, ale celkovo hodnotím skúsenosť s touto firmou ako pozitívnu. Ďakujeme.
P. Mária (Jarovce)

Umývanie okien, žallúzií a čistenie bielej koženej sedačky.
Služby spoločnosti BODYTEP som si objednávala už dva krát a určite ich oslovím aj nabudúce. Musím povedať, že páni sú skutočne precízni a pán Labodi je naozaj veľmi veľmi dôsledný. Vždy všetko poriadne skontroluje a to sa mi páči. Ja som veľmi spokojná. Ďakujem Vám.
Kamila Derkajová (Dlhé Diely)

Čistenie koženej sedačky, kresla a následná impregnácia.
100 % spokojnosť. Všetko prebehlo bez problémov, v termíne na akom sme sa dohodli, komunikácia bola úplne v poriadku, sedačka je vyčistená kvalitne. Nemáme čo vytknúť, ďakujeme. 
Hrdlička (Ambroseho)

Dnes nám vyčistili 4 matrace.
Skvelý prístup, komunikácia i práca. Pevne stanovená cena, na rozdiel od mnohých iných firiem s ktorými som komunikoval. Možno iba podotknem, že to nie je hĺbková dezinfekcia matracov pomocou pary, ale pán použil nejaký ekologický saponát. Každopádne super, bolo to ako v teleshoppingu z detstva, keď za sebou vysávač nechával biely pás.
Ondrej Zajac

Umývanie okien a zasklených balkónov.
So službami spoločnosti BODYTEP som bola nadmieru spokojná. Mám dve lodžie, ktoré boli veľmi znečistené od peľu a sama by som to určite nezvádla, keďže sa bojím. Páni boli veľmi šikovní, milí a mali to raz dva hotové. Okná a lodžie sú umyté naozaj veľmi krásne. Veľmi pekne Vám ďakujem a v budúcnosti Vás určite ešte oslovím. 
Guziová - (Dlhé Diely)

Tepovanie sedačky klientovi po tepovacej firme ktorá to nevyčistila. Budem stručný - bol som veľmi spokojný. Nemám žiadne výhrady. Ďakujem.
(Mudroňova) - Krajčovič

Generálne upratovanie bytu.
So službami spoločnosti BODYTEP som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku, bez problémov. Páni boli veľmi milí a všetko prebehlo presne podľa dohody. Samozrejme odporúčam a ďakujem. 
(Rudolfa Mocka) - Michal Ehm

Tepovanie sedačky a kobercov. Takéto služby som využila prvý krát a vybrala som si dobrú firmu. Bola som naozaj veľmi spokojná. Termín dodržaný, cena bola dobrá, čakala som viac, takže som bola milo prekvapená a čo sa týka kvality, tak, je naozaj vidno rozdiel.
(Podunajské Biskupice) - Agáta

Umývanie okien a čistenie žalúzií.
S umývaním okien a žalúzií som bola veľmi spokojná. Ja som už starší človek a nevládzem vyliesť na rebrík, chlapci sa naozaj snažili, bez problémov vyliezli na rebrík, všade dočiahli a boli zlatí a milí. Pred tým mi bol ich kolega tepovať koberce v troch izbách, to bolo taktiež v poriadku. Na základe môjho odporúčania si ich služby už objednala aj svatka a suseda, takže odporúčam aj ďalej a ja tiež určite BODYTEP oslovím aj v budúcnosti. Ďakujem. 
Prievoz BA - Siroňová

Tepovanie bielych kobercov a sedačky.
So službami spoločnosti BODYTEP som bola veľmi spokojná a keďže mám malé šteňa tak sa ešte určite uvidíme. Pán Labodi je veľmi milý a slušný pán. Sedačku aj koberce vytepovali kvalitne, takže určite sa na túto firmu obrátim aj v budúcnosti. Nech sa Vám radí a ďakujem.
Račianska BA - Roznerová

Umývanie okien a tepovanie kobercov.
Bola som veľmi veľmi spokojná. Prišiel naozaj milí tím - jedna slečna a dvaja páni, pracovali usilovne, poriadne, boli veľmi šikovní. Určite sa na spoločnosť pána Labodiho - BODYTEP obrátim aj nabudúce. Ďakujem a odporúčam.
Svidnická BA - Steinerova

Umývanie okien a dverí, tepovanie kobercov, čistenie koženej sedačky.
Ďakujeme veľmi pekne. Boli sme veľmi spokojní. Páni boli veľmi milí a pracovití, pracovali naozaj usilovne. Prajeme Vám všetko dobré.
Križna BA - Fábryová

(1.3.2021). Čistenie veľkej bielej koženej sedačky a umývanie francúskych okien.
Bez výhrad ! Moja skúsenosť so spoločnosťou BODYTEP je pozitívna. Všetko prebehlo bez problémov a v poriadku. Určite odporúčam služby tejto spoločnosti, bol som veľmi spokojný. Ďakujem.
(Limbach - Pezinok) - Bednár

(2.3.2021). Upratovanie a tepovanie.
Najlepsi chalani - mili sikovni super. 
Ivana Sikutova - BA

(7.3.2021). Ďakujem veľmi pekne za úžasne služby, maximálna spokojnosť. Tím BODYTEP pracuje na profesionálnej úrovni môžem všetkým odporučiť. Za mňa do budúcna už len táto firma.Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Šišková - BA

(9.3.2021). So sluzbami firmy som velmi spokojna a preto si u nich pravidelne objednavam tepovanie (sedacka, matrace a koberce) a umyvanie okien na rodinnom dome (vratane cistenia vonkajsich zaluzi). Zakazdym odvedu rychlu a kvalitnu pracu takze velmi odporucam. Osobitne plus davam za ochotu prist mimo Ba okres.
Strawbery Field

(11.3.2021). Umývanie okien a žalúzií v RD.
Ďakujeme za krásne umyté okná, chlapci boli super, aj na budúce.
Konečná - Bernolákovo

(11.3.2021). Ďakujem veľmi pekne za perfektne vytepovanú sedačku a koberce. Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť. Určite Vás oslovím aj v budúcnosti.
Tomáš Oravek

Dnes nám boli chlapci umývať okná a žalúzie. Kvalitne odvedená práca. Ďakujem.
Martin S

(18.3.2021). Pravidelné upratovanie domácnosti.
S pravidelným upratovaním sme maximálne spokojní. Oceňujeme milý a profesionálny prístup. Takisto sme boli spokojní aj s kompletne umytými oknami ako aj oknami na balkóne, vyčistením koženej sedačky a ochotou pomôcť pri vešaní záclon. Práca bola spravená veľmi milými a slušnými ľuďmi. Určite odporúčame.
Štefan a Magda

(20.3.2021). Čistenie koženej sedačky - perfektné ,určite využijem opäť !!!! Ďakujem veľmi pekne za profesionálne služby určite odporúčam každému. Nabudúce využijem aj iné služby.
Eva Bubánová

(22.3.2021). Naozaj veľmi dobrá kvalitne odvedená práca. Chlapci šikovní, zdvorilí, nechali po sebe naozaj čisto. Som nadmieru spokojný. Do budúcnosti Vás budem určite kontaktovať.
Peter Kormedy 

(24.3.2021). Firmu som si vybrala na vytepovanie sedacky a kobercov a bola som velmi spokojna s odvedenou pracou. Velmi profesionalny pristup. Mozem len odporucit.
Helena Karpjakova

(25.3.2021). Oslovila som firmu na tepovanie sedacky po spine od psa a sedacka je ako nova, skusila som aj tepovanie matracov a skutocne tolko spiny co odtial chlapci dostali, budem to opakovat urcite pravidelne bola som velmi spokojna s ich robotou.
Diana Majerova

(25.3.2021). Okna vycistene super, taktiez upratovanie po prerabani bytu velmi dobre odvedena robota. Bola som velmi spokojna s ich pracou
Veronika Klenova

(28.3.2021). Upratovanie domu mam dohodnute pravidelne kazde dva tyzdne a som velmi spokojna s vysledkom prace, ste velmi spolahlivy po kazdej stranke.
Michaela Svetlíkova

(29.3.2021). Firma zabezpečila komplet upratovanie po prerabaní bytu, od umytia okien, podláh až po vytepovanie sedačky, skutočne všetko. Veľmi som bol spokojný s ich odvedenou prácou.
Stefan Vozar

(30.3.2021). Velmi profesionalny pristup, dali sme si umyt okna a vytepovat koberce som velmi spokojny s pracou. Dakujem.
Dávid Diviš

(31.3.2021). Precizne odvedena praca, mily pristup zamestnancov.
Tepovali mi gauc a kresla a su ako nove.
Bola som velmi spokojna.
Petronela Kempova

(31.3.2021). Super robota, kvalitne odvedena, velmi mili a pracoviti chalani, mozem len odporucit.
Tomáš Kuzma

Chlapci z bodytep mi prisli umyt okna a vytepovat koberce, velmi precizna robota su velmi sikovni a ochotni.
Michaela Zajacova

Firmu vyuzivam počas roka na pravidelne upratovanie bytu. Som naozaj spokojna s kvalitou prace a hlavne setria moj cas. Ked bude krajsie pocasie budem potrebovat aj umyt okna takze sa urcite ozvem.
Simona Matolek

(13.4.2021). S upratovaním bytu a umytím okien som bola veľmi spokojná, nabudúce firmu zavolám aj na tepovanie sedačky. Ďakujem veľmi pekne.
Miroslava Farkašova

(14.4.2021). Výborne odvedená práca, milý a ochotný pracovník. Dali sme si umyť okná. Určite odporúčam.
Jarka Holkovičova

Firma mi chodi pravidelne upratovat byt, som s nimi velmi spokojna, mozem len odporucit. 
Nikol G

Dakujeme za perfektne umytie okien a tiez nasa sedacka ziskala konecne svoju originalnu farbu, nas havo jej dava totiz zabrat.
Jula Markova

(28.4.2021). Umývanie okien a tepovanie.
Som maximálna spokojná so službami firmy BodyTep. Rýchle a jednoduché zajednanie, dochvílnosť, lojálnosť a precíznosť práce chalanov z firmy v pomere cena=výkon hodnotím na 1 s 5*. Odporúčam a firme prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov. Ste jednotkou na trhu.
Zuzana Zelenajova

(28.4.2021). Umývanie okien.
Bol som nadmieru spokojny s pristupom a svedomitou pracou ktoru chalani u mna odviedli. Okna boli ako by tam neboli. Vrelo odporucam tuto firmu a urcite si chalanou zavolam znovu.
Martin Huťa

Túto firmu som si objednala na tepovanie gauča, ktorý rokmi fakt dostal zabrať. Termín som mala o pár dní, všetko bolo načas, expresne, DOKONALO urobené, za úžasnú cenu so skvelým prístupom. Túto firmu plánujem využívať odteraz už pravidelne a s čistým svedomím ju odporučím kedykoľvek mojim známym. Tlieskam a prajem veľa zdaru :
Kristina Csicsa

(10.5.2021). Dobrý deň, len sa Vám chcem poďakovat za včerajšie umytie okien - chlapci mali super prístup, precízne umyte. Prajem pekný deň.
Kristína Lužová 

(17.6.2021). Spoločnosť Bodytep odporúčam. Vždy kvalitne odvedená práca, či sa jedná o tepovanie sedačky či upratovanie. Objednávam ich služby pravidelne a vždy som bol zatiaľ spokojný. Palec hore a ďakujem.
Patrik Belanec

(9.8.2021). So službami som bola veľmi spokojná, odporucam tuto firmu.
Martina Martincová

(11.8.2021). Firmu Bodytep využívame na upratovanie našich kancelárskych priestorov. Zatiaľ nemôžeme povedať nič zlé. Páni vždy skvelo spravia dohodnutú prácu. Ďakujeme.
Patres Y

(6.9.2021). Určite odporúčam využiť služby tejto firmy, skvelá komunikácia, odbornosť a kvalitná práca. Využili sme tepovanie matracov a sme nadmieru spokojní. Ďakujeme pekne!
Beata Faber
 
Po presťahovaní som mal v byte komplet bordel. Bodytep mi upratalo celý byt po sťahovaní a zároveň vykonali aj hĺbkové čistenie. Ďakujem chalanom, profesionálna spoločnosť a oceňujem rýchlosť a kvalitu.
Daniel Števčík
 
Odporúčam! Veď ostalo po nich čistejšie. Od prvotného telefonátu, až po výsledok, by som celkovu službu hodnotil pozitívne. Jednoznačne odporúčam ďalej!
Juraj Vidan
 

(21.10.2021). Aspoň takto by som chcela veľmi pekne poďakovať Vášmu zamestnancovi Petrovi, ktorý mi veľmi pekne vyčistil sedačku, o ktorej som si myslela, že ju budem musieť dať prečalúniť, alebo prinajhoršom vyhodiť. Ešte raz veľká vďaka. Prikladám aj foto pred a po. Prajem Vám všetkým veľa, veľa úspechov v celom Vašom živote a nech máte hlavne dobrých zákazníkov. S pozdravom
Romana Panghyová

Vo štvrtok 28.10. bol u nás pán z BODYTEP, vytepoval 2 sedačky a chcem sa mu ešte raz veľmi veľmi veľmi pekne poďakovať za odvedenú prácu a ak môžete dajte mu pochvalu, odmenu, čokoľvek. Je to veľmi milý a ochotný pán, ktorý svoju prácu vykonáva s celým srdcom a odvádza ju naozaj odborne. Vaše služby budem odporúčať ďalej, bola som veľmi spokojná. Ešte raz ďakujem.
Inka Hercegová

(20.11.2021). Uplynulý týždeň sme si u vás objednali tepovanie textilnej sedačky, na ktorú sme kvapli telový olej. Termín na tepovanie sme dostali na druhý deň a p. Dvorák, ktorý nám bol sedačku čistiť, odviedol skvelú prácu, po škvrne z oleja ani stopy. Ďakujem veľmi pekne za promtný a prokliensky pristup. Určite vás rada odporucím ďalej, s pozdravom
Nikola Maslik