Blog

 • tepovanie-790x240.jpeg

  Sťahujete sa? Využite jednorazové upratovanie bytu či domu

  Sťahovanie sa z miesta na miesto je nepochybne stresujúcou záležitosťou. Snažíme sa na nič nezabudnúť, zvládnuť nevyhnutnú byrokraciu a nový domov čo najskôr zútulniť. Neoddeliteľnou súčasťou celého procesu je aj upratovanie. Niekedy stačí po presťahovaní sa, inokedy je lepšie pustiť sa doň už predtým, než začneme presúvať nábytok.

  Čítať viac

 • daruj_upratovanie_tepovaniebratislava_bodytep.jpg

  Darujte upratovanie domácnosti - dokonalú čistotu a úsporu času

  Už viete, čo komu darujete tieto Vianoce? Čo takto dať niekomu komfort čistej a zdravotne nezávadnej domácnosti s príjemným bonusom v podobe úspory času? Ako na to?

  Čítať viac

 • 01_790x240.jpg

  Čistenie koženej sedačky: Viete, ako na to?

  Fľaky na koži sú nočnou morou každého majiteľa sedačky či kresla z tohto materiálu. Pôsobia ako päsť na oko a ak si ich všimnete neskoro - čo je niekedy už hodinu po vzniku - tak vyzerajú neodstrániteľne.

  Čítať viac

 • bodytep2.png

  Techniky tepovania sedačiek: Ktorá je najvhodnejšia?

  Skôr či neskôr stojí každý pán či pani domácnosti pred dilemami typu: ako vyčistiť sedačku? Ako vytepovať gauč? Urobiť to vlastnými silami, alebo sa spoľahnúť na profesionála?

  Čítať viac

 • bodytep1.png

  Čo majú spoločné jar, alergia na prach a čistenie kobercov?

  Jar je časom prebúdzania, osvieženia, kvitnúcich kvetov a teplejšieho počasia. Pre mnohých ľudí však toto ročné obdobie znamená aj nástup alergií.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Jednorazove-ci-pravidelne-upratovanie_Tepovac.jpg

  Profi upratovanie domácnosti – jednorazové či pravidelné?

  Rozhodli ste sa zveriť upratovanie domácnosti profesionálom. Správna voľba – ušetríte čas, energiu, nervy a dostanete bezkonkurenčnú službu. Teraz však možno stojíte pred dilemou – stačí jednorazové upratovanie, alebo z toho urobiť pravidelnú rutinu? Univerzálna odpoveď neexistuje, avšak je zopár orientačných bodov, ktoré vám pomôžu nájsť riešenie vhodné pre vás.

  Čítať viac

 • Umývanie okien.jpg

  Umývanie okien - aj v zime? Kedy je najlepší čas?

  Vo väčšine prípadov je najvhodnejšie umývať okná počas jarných alebo jesenných mesiacov. Počasie je vtedy optimálne a jeho extrémne výkyvy pomerne ojedinelé.

  Čítať viac

 • TepovanieBratislava_Ako-upratat-domacnost_Tepovac.jpg

  Ako upratať v domácnosti, aby vydržala čo najdlhšie čistá?

  Dávate si aj vy novoročné predsavzatia? Ak áno, máme pre vás návrh na jedno naozaj praktické. Naučte sa vykonávať upratovanie v domácnosti tak, aby vydržala a vyzerala čo najdlhšie čistá. Vy si tak môžete dokonalosť a lesk vychutnávať dlhé týždne až mesiace. Spísali sme pre vás niekoľko stručných ale praktických zásad a odporúčaní, s pomocou ktorých zostane vaša domácnosť čistá dlhšie, než ste boli zvyknutí.

  Čítať viac

 • vianoce_820x210.jpeg

  Ako na veľké vianočné upratovanie?

  Vianoce sú tu čo nevidieť a to pre mnohých z nás znamená aj veľké upratovanie. Uznávame, spravidla nejde o činnosť, ktorá patrí u ľudí medzi obľúbené. Ale dobrou správou je, že ak ho vykonáte poctivo a v predstihu, čistota v domácnosti vám vydrží nielen na sviatky, ale celé mesiace v novom roku. Nuž a ak na to nemáte čas, najlepšie je obrátiť sa na profesionálov. K dispozícii sme vám aj my.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Ako-dlho-trva-tepovanie_1.jpg

  Ako dlho trvá tepovanie kobercov, sedačiek a ich schnutie?

  Jedna z najčastejších otázok, s ktorými sa stretávame od klientov je: ako dlho trvá tepovanie sedačiek, kobercov a ich následné schnutie? Veľmi radi by sme každému dali jednoznačnú a presnú odpoveď, ale nie je to možné. Samotné tepovanie kobercov, sedacích súprav a iných povrchov totiž závisí od viacerých taktorov. V tomto texte vám priblížime, o ktoré ide.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Neurobte-s-matracom-tuto-chybu.jpeg

  Chcete zdravý spánok? Neurobte s matracom túto chybu

  To, že kvalita matraca vplýva na spánok nie je žiadnym tajomstvom. Nejde však iba o komfort. Mimoriadne dôležitá je tiež zdravotná stránka a nemáme teraz na mysli bolesti krížov či chrbtice v dôsledku jeho tvrdosti.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Pozicat-tepovac-alebo-nechat-tepovanie-na-firmu-.jpg

  Tepovač z požičovne alebo nechať tepovanie na firmu?

  Hĺbkové tepovanie kobercov, matracov a sedačiek je nevyhnutné absolvovať aspoň raz ročne. V domácnostiach s alergikmi, zvieratami či v prašnom prostredí aj dvakrát a viac. Keď už na to príde, máte však na výber. Požičať či kúpiť si profi tepovač, alebo nechať túto činnosť na firmu? Pozreli sme sa na pre aj proti oboch možností.

  Čítať viac

 • BODYTEP_Prostriedok na tepovanie sedačiek_820x210.jpg

  Prostriedok na tepovanie sedačiek - čo by mal spĺňať?

  Pri tepovaní sedačiek sú dôležité nielen technika a správne pomôcky, ale aj použitie správneho prostriedku. Môžete mať trebárs aj najkvalitnejší vysávač na mokré čistenie, ale bez dostatočne silného kalibru si neporadíte. Voľba čistiaceho prostriedku na tepovanie sedačiek je teda mimoriadne dôležitou záležitosťou. Po prečítaní tohto textu budete vedieť, ako si správne vybrať.

  Čítať viac

 • 790x240.jpg

  Ako súvisia alergia na prach a tepovanie gauča?

  Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí trpia alergiou na prach? Ak áno, tak potom viete, že má mnohé nepríjemné príznaky. Respiračné problémy, slzenie očí, bolesti hlavy a ťažkosti pri každodennom fungovaní. Prach a roztoče v domácnosti sú nebezpečné v tom, že vzhľadom na ich veľkosť ich niekedy nie je ani vidieť, najmä ak sú vo vzduchu či napríklad na sedačkách a kreslách. Medzi upratovaním domácností a alergiou na prach je teda úzky vzťah.

  Čítať viac

 • Bodytep_Profesionalne-tepovanie-kobercov-v-bratislave_Tepovacia-kefa.png

  Profesionálne tepovanie kobercov v Bratislave - čo očakávať?

  Tepovanie kobercov sa na prvé počutie môže zdať ako banálna činnosť. Zoberiete kefu, vedro s vodou a saponátom a drhnete, čo to dá. Áno, do istej miery je účinný aj takýto domácky spôsob, ale bez patričného know-how a vybavenia ide iba o povrchové čistenie. Skutočne profesionálne tepovanie kobercov je systematický proces. Ako prebieha?

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Tepovanie-matraca_Tepovac-na-matraci.jpg

  Tepovanie matraca: Ak sa oň nestaráte pravidelne, môže spôsobiť zdravotné problémy

  S našimi matracmi máme každú noc, dá sa povedať, až osobný kontakt. Je preto prekvapivé, že mnoho ľudí zabúda na či dokonca rovno zanedbáva ich pravidelné čistenie. To sa však môže s plynúcim časom vypomstiť. Ak sa totiž o svoj matrac pravidelne nestaráte, nevytepujete ho, prípadne ho nezveríte profesionálom, môže to zanechať následky na vašom zdraví.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Upratovanie-domacnosti_Zena-v-zltych-rukaviciach.png

  Upratovanie domácnosti – ako často ho treba absolvovať?

  Upratovanie domu či bytu patrí medzi činnosti, ktoré má rád málokto. Po jeho dokončení sme však všetci akísi spokojnejší a niet sa čo čudovať. V čistom prostredí sa človeku lepšie funguje. Kiežby sa špina vôbec nevracala. Keď už sme pri tom, ako často je potrebné upratovať domácnosť? Každý týždeň, mesiac, polrok? Alebo stačí jednorazové upratovanie? Aj keď sa univerzálne platná a aplikovateľná odpoveď nedá nájsť, je pár rád, ktorých sa môžete držať.

  Čítať viac

 • umyvanieokien_840x240.png

  Umývajte okná správne. 7 tipov, ako si prácu zjednodušiť

  Zima je už za rohom a pri mrazoch sa okná umývajú ťažko. Je preto najvyšší čas premôcť sa a vyčistiť ich do krištáľovej priehľadnosti. Nie je to žiadna veda, ale aj umývanie okien môže byť efektívnejšie, najmä ak viete, čím sa vyzbrojiť. Niekomu stačí vedro s vlažnou vodou, handra a chuť do práce. Vyberte si však tie správne prostriedky na umývanie okien a zjednodušte si to. Tu je X našich tipov.

  Čítať viac

 • 820x210_doboja.jpg

  Do boja proti neželaným roztočom - hĺbkovým tepovaním

  Máme ich plné postele aj sedačky, pričom sú okom neviditeľné. Spôsobujú dýchacie problémy, rôzne alergie a ekzémy. Roztoče sú mikroorganizmy o veľkosti 0,2 – 0,3 mm, pričom sú súčasťou našich každodenných životov.

  Čítať viac

 • TepovanieBratislava_Ako-nastavit-spolupracu-s-upratovacou-firmou_Podanie-ruk.png

  Ako nastaviť dlhodobú spoluprácu s upratovacou firmou

  Mať partnera na ktorého sa dá vždy spoľahnúť je vždy na nezaplatenie. Pri nadväzovaní partnerstva s upratovacou firmou sa postupuje nasledovne. Vyberiete si upratovaciu firmu, ktorá k vám pošle človeka na obhliadku.Vo väčšine prípadov ním býva obhliadkový vedúci s ktorým konzultujete vaše požiadavky a termíny.

  Čítať viac

 • upratovanie_po_rekonstrukcii_tepovanie_bratislava_bodytep.png

  Upratovanie po rekonštrukcii nechajte radšej na odborníkov

  Poznáte to, rôzne rekonštrukcie a prerábky sú potrebné, ale občas aj neobľúbené. Pri prerábkach, alebo rekonštrukciách sa totiž na určitý čas vzdávate svojho pohodlia. Neporiadok síce viete minimalizovať už počas samotných prácach, robotníci však svoju prácu potrebujú dokončiť rýchlo.

  Čítať viac

 • 840x240_hlbkoveauta.png

  Hĺbkové tepovanie interiéru auta: Čo si pod ním predstaviť?

  Presunom v autách trávime čoraz viac času. Vedeli ste napríklad, že vodiči v hlavnom meste strávia iba čakaním v každodenných zápchach približne 29 hodín ročne?

  Čítať viac

 • co_je_to_hlbkove_tepovanie_tepovaniebratislava.png

  Čo je to hĺbkové tepovanie

  Pri hĺbkovom tepovaní sa pomocou špeciálneho zariadenia dostávame do hlbokých vrstiev sedačky, koberca či iných čistených predmetov. Aj keď sa totiž o sedačku alebo koberec priebežne staráte, pravidelne ich čistíte a sú na pohľad bez znečistenia, väčšinou to tak nie je.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Byvanie-so-zvieracimi-milacikmi_Biely-pes-na-gauci.png

  Bývanie so zvieracími miláčikmi. Ako si udržať čistú domácnosť

  Kto už zažil bývanie s domácim miláčikom, dá za pravdu, že ide o lásku, ktorú by za čistejší koberec nikdy nevymenil. Lenže mať doma psa alebo mačku ešte neznamená, že nemôžete mať čisté bývanie. Stačí aplikovať pár tipov, ktoré udržia vašu domácnosť čistú, sviežu, zdravú a voňavú aj v prípade, že ju obývate so štvornohým spoločníkom.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Tipy-a-triky-na-vycistenie-kobercov_Tepovac

  Tipy a triky na vyčistenie kobercov

  Vysávanie ako jediná terapia na vyčistenie kobercov zďaleka nestačí. To však vie každý, kto sa vo svojej domácnosti stará o koberce a snaží sa ich udržať čisté a krásne. Málokto však pozná všetky triky, ktoré mu v starostlivosti o koberce pomôžu.

  Čítať viac

 • Tepovaniebratislava_Upratovanie_bytov_Umyvanie_okien

  Upratovanie bytu. Čo budete potrebovať a ako bývať v čistom?

  Upratovanie bytu je špecifická kategória upratovania. Na rozdiel od upratovania domu je síce menší, ale to neznamená, že upratať si byť je menej náročné. Naopak, občas to môže predstavovať poriadnu výzvu. Veď v paneláku nemáme veľa priestoru na čistiace technológie a prostriedky. Preto je vhodné pristupovať k upratovaniu bytu šetrne, obozretne, ale radikálne k špine a efektívne si vytvoriť systém poriadku.

  Čítať viac

 • Tepovianiebratislava_Upratovanie-domacnosti_Zapravovanie-plachty

  Upratovanie domácnosti. Ako na to rýchlo a jednoducho?

  Aj v prípade, ak si udržiavate doma poriadok, minimálne raz ročne si domácnosť vypýta generálne upratovanie. Jar je ideálnym ročným obdobím, ako sa postaviť špine, prachu a neporiadku čelom a definitívne ich poraziť. Veď na vašom území nemajú čo hľadať.

  Čítať viac

 • Zapáchajúca práčka

  Zapáchajúca práčka, mikrovlnka, či chladnička. Takto si s tým poradíte!

  Otvoríte chladničku, mrazničku, mikrovlnku a prvé čo zacítite je nepríjemný zápach. Znak toho, že s vašim spotrebičom nie je niečo v poriadku. Zápach je totiž neklamným znakom, že vaše domáce spotrebiče ovládli baktérie. Ide o jasný odkaz, že je nutné generálne upratovanie.

  Čítať viac

 • Dokonalo čisté kožené sedačky

  Zanedbaná kožená sedačka? Na to sme tu my ! Dokonalé čistenie kožených sedačiek

  Kúpa koženej sedačky nie je lacná záležitosť. Treba však uznať, že sa to určite oplatí. Zatiaľ, čo bežnú látkovú sedačku zoderiete za niekoľko rokov, kožená vám vydrží pokojne aj desaťročia. Pri správnej údržbe sa dokonca môže stať rodinným klenotom. Aj jej sa však môžu stať nehody. Preto je dobré vedieť, ako sa o ňu starať, ako koženú sedačku čistiť a udržiavať, aby naozaj ostala roky ako nová.

  Čítať viac

 • Dokonale čistá kupeľňa

  Ako na dokonalú čistotu v kúpeľni

  Kúpeľňa síce nie je najväčšou miestnosťou, ale jej upratovanie zaberie značnú porciu času. Ide totiž o prostredie náročné na hygienu, ktorú nie je vždy ľahké udržať. V kúpeľni je vyššia vlhkosť a to samo o sebe spôsobuje zvýšené nároky na čistenie. Udržať kúpeľňu, čistú zdravú a peknú nie je však zložité.

  Čítať viac

 • Upratovanie domácnosti

  Ako často upratovať domácnosť?

  Mnoho ľudí ani netuší, ako často by mali upratovať svoje bývanie. Pretože skutočne upratať neznamená len utrieť viditeľný prach a raz, prípadne dvakrát počas týždňa povysávať. Čistá domácnosť sa podpisuje na našej pohode a tak isto aj zdraví. Preto je dôležité vedieť, že upratovať je potrebné komplexne a v častiach domácnosti, kde to často vôbec nepokladáme za potrebné.

  Čítať viac

 • Ako čistiť lesklú kuchynskú linku - tepovaniebratislava.sk

  Ako udržiavať kuchynskú linku v čistote?

  Príprava jedla by mala prebiehať v čistom prostredí. Preto je udržiavanie čistoty kuchynskej linky záležitosťou nielen estetiky, ale aj zdravia. Preto prinášame pár super tipov, ako aj vaša kuchynská linka môže byť čistejšou a sviežejšou.

  Čítať viac

 • Ako predchádzať zhoršeniu príznakov pri alergii na prach

  Alergia na prach - ako predchádzať zhoršeniu príznakov?

  Nepríjemnosťou alergie na prach je, že vás trápi celoročne. Prachu sa totiž nevieme zbaviť v žiadnom ročnom období a trápi nás aj priamo v našom domove. Pod alergiou na prach však vo všeobecnosti rozumieme hlavne alergiu na roztoče a ich výlučky. Preto ak chcete eliminovať alergické prejavy, musíte čo najlepšie eliminovať zdroj alergie.

  Čítať viac

 • Ekologické upratovanie od Bodytep

  Ekologické upratovanie: Upratovanie bez chémie

  Primárnym cieľom upratovania je domácnosť vyčistiť od špiny, neporiadku aj nečistôt. Nie ich nahradiť napríklad chémiou, ktorá môže v mnohých prípadoch organizmu škodiť viac ako bežné prachové častice. Preto je súčasným trendom v upratovaní prechod k ekologickejším formám čistenia. Dnes si predstavíme tie najúčinnejšie, ktoré vám vyčistia domov bez toho, aby ho zašpinili chémiou.

  Čítať viac

 • Čistenie kobercov

  Čistenie kobercov: Ako najlepšie vyčistiť koberec?

  Plakať nad rozliatym mliekom na dlažbe, nie je dôvod. No rozliate víno na koberci v obývačke, je omnoho smutnejší príbeh. Našťastie aj ten môže mať šťastný koniec. Ak si chcete poradiť s nehodami na koberci, určite pokračujte v čítaní.

  Čítať viac

 • Udržujte francúzske okná čisté - tepovaniebratislava.sk

  Ako udržiavať francúzske okná čisté

  Z pohľadu architektúry, svetla v interiéri, aj estetiky bývania sú francúzske okná dobrou voľbou pre vaše bývanie. No čím viac skla, tým aj viac umývania okien. Ak bývate v dome, kde ste si dopriali tento luxusný estetický zážitok vo viacerých izbách, prípadne aj pri vstupe na terasu, tipy ako ich udržať čisté, sa vám určite zídu.

  Čítať viac

 • Upratovanie v Bratislave a čistiace prostriedky

  Aké typy čistiacich prostriedkov použiť pri upratovaní

  V domácnosti máme množstvo materiálov od dreva cez sklo, keramiku, plasty, tkaniny aj kamenné povrchy. Všetko si pritom vyžaduje čistenie. Univerzálny čistiť na každý materiál neexistuje a voľba nesprávnej chémie na upratovanie môže povrchy dokonale zničiť. Ako sa teda vyznať v kombinovaní čistiacich prostriedkov?

  Čítať viac

 • Tepovanie Bratislava - profesionálne tepovanie textilných sedačiek

  Tepovanie textilných sedačiek

  Premýšľate nad výmenou sedačky? Zdá sa vám textilná sedačka vyblednutá, je na nej poznať, že s vami prežila pár rokov, pár osláv aj život s malými deťmi? Pred tým, ako padne definitívne rozhodnutie investovať do novej sedačky, skúste ju vytepovať. Tepovanie dokáže vyčistiť sedačku, oživiť farby, zahladiť fľaky a zbaviť ju prachu aj roztočov.

  Čítať viac

 • Profesionálna upratovacia služba v Bratislave

  Kedy si zavolať do domácnosti upratovaciu službu?

  Upratovanie asi nepatrí k najobľúbenejším činnostiam, ktoré môžeme cez víkend vykonávať. Preto je často na zvážení, či tento voľný čas nevenovať radšej sebe a svojej rodine. Ak práve premýšľate nad rovnakými otázkami, tak presne pre vás je ako stvorené upratovanie domácností, bytov aj domov.

  Čítať viac

 • Tepovanie auta v Bratislave.png

  Tepovanie auta: Prečo je dôležité?

  Či už auto používate denne alebo víkendovo, obvykle viete, že po istej hranici kilometrov treba vymeniť kotúče, brzdy, doliať olej a skrátka servisovať ho, aby fungovalo. No starostlivosť potrebuje aj interiér.

  Čítať viac

 • Ako sa zbaviť roztočov

  Čo ste nevedeli o roztočoch a prečo sa ich treba zbaviť

  Sú súčasťou našich každodenných životov. Máme ich plné postele aj sedačky. Pritom nám škodia. Málokto o nich vie, alebo chce vedieť. Mnoho ľudí sa tvári, že neexistujú a práve preto často zápasia s dýchacími problémami a oslabenou imunitou.

  Čítať viac

 • Generálne upratovanie domov a bytov v Bratislave

  Ako často si vyžaduje domov generálne upratovanie?

  Otázka, ktorá mnohých trápi. Ako často upratovať? Vyžaduje si naše bývanie pravidelné upratovanie alebo až keď nečistoty vidieť? Odpoveď nie je tak jednoduchá. Mohli by sme povedať, že ako pri čom.

  Čítať viac

 • Jarné upratovanie domov a bytov - Tepovanie Bratislava

  Jarné upratovanie: Čo všetko by malo byť upratané?

  Zima bude pomaly končiť a to je čas vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do poriadnej očisty. Alebo si zavolať na upratovanie firmu. Voľba je na vás, ale jarné upratovanie bude aj tento rok potrebné.

  Čítať viac

 • Upratovanie po robotníkoch.png

  Jednorazové upratovanie po robotníkoch

  Každá rekonštrukcia aj maľovanie, či prerábanie v byte v sebe nesie síce radosť z nového priestoru, ale aj starosť o jeho vyčistenie. Nech rekonštruujete čokoľvek, vždy je to spojené s množstvom prebytočného neporiadku. Ten je možné veľmi rýchlo zahladiť jednorazovým poctivým upratovaním.

  Čítať viac

 • Starostlivosť o matrace - Tepovanie Bratislava

  Matrace, periny a obliečky: Ako sa o ne starať správne?

  Ako budeme spať, tak čerství sa ráno zobudíme. Dobrý spánok zaručí aj čistota prostredia, v ktorom spíte. Prach roztoče, plesne a alergény sú totiž nepriateľmi dobrého spánku. Preto je potrebné sa ich pravidelne zbavovať, pretože ich tvorbe v posteli sa zabrániť nedá.

  Čítať viac

 • Starostlivosť o kožené sedačky - Tepovanie Bratislava

  Ako sa správne starať o koženú sedačku?

  Ako sa však starať o sedačku a ako ju čistiť, aby ste jej neublížili a mohli sa z nej dlho tešiť?

  Čítať viac

 • Odborníci na tepovanie - Tepovanie Bratislava

  PREČO NECHAŤ TEPOVANIE NA ODBORNÍKA?

  Tepovanie nie je ako utieranie prachu, že ho zvládne každý. Ide o prácu s technikou, čistiacimi prostriedkami, chémiou aj vodou.

  Čítať viac

 • Bezpečné tepovanie - Tepovanie Bratislava

  Bezpečné tepovanie

  Mnoho ľudí má obavu, že tepovanie musí byť poriadna záťaž na samotný materiál. Preto si staršie koberce alebo sedačky nedajú vytepovať, ale ich len vysávajú. Pravda je však presne opačného razenia. Vysávanie opotrebováva vlákna omnoho viac ako tepovanie.

  Čítať viac

 • Prečo aj tepovať a nie len vysávať?

  Ako často tepovať?

  Hĺbkové čistenie domácnosti nie je potrebné vykonávať prirodzene každý týždeň. Tepovanie nie je ani určené na bežné rutinné upratovanie, ako robíme každý týždeň. V ročnom harmonograme upratovacích prác každej domácnosti by však malo mať svoje miesto.

  Čítať viac

 • Netrápte sa a nečistite ručne, radšej tepujte

  Výhody tepovania oproti ručnému čisteniu

  Máte znečistený koberec alebo škvrny na sedačke? Mnoho ľudí hľadá rôzne babské recepty a chemikálie na to, aby nad škvrnami zvíťazili. Pritom to často končí poškodením samotného vlákna a fľaky aj tak ostávajú. A to je len jedna z výhod, prečo sa oplatí viac tepovať, ako čistiť ručne.

  Čítať viac