Tepovanie kobercov

Ponúkame Vám kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov celoplošných, kusových, ale aj kobercov s vysokým vlasom. 

Sme tu pre Vás už 23 rokov. Pozrite si prosím naše referencie.

Tepovanie kobercov vykonávame vo Vašich firmách, domácnostiach, reštauráciach, baroch, materských škôlkach, alebo v iných nehnuteľnostiach.

Kvalita hĺbkového tepovania

Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiaducich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Na hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov používame špičkové výkonné profesionálne tepovače Kärcher a zároveň najkvalitnejšie ekologické čistiace prostriedky tak tiež od firmy Kärcher.

Ku kvalitne a precízne vykonanej práci nestačí len špičková technológia. Treba k tomu aj dlhoročné skúsenosti.

Na veľmi znečistené miesta flaky a pod. používame iné špeciálne, ale garantované prípravky od nemeckých a talianských výrobcov.

Koberec tepujeme až do hĺbky kobercového vlasu a všetky nečistoty aj s prebytočnou vodou  odsávame von späť do zbernej nádoby tepovača.

Po vytepovaní a vyčistení koberca dochádza k regenerácií a narovnaniu vlasu do pôvodnej polohy. Koberec je prevoňaný sviežou voňou.

Tepovanie kobercov a čalúneneho nábytku vykonávame väčšinou dvaja tepovači s dvomi strojmi súčasne, čím sa skracuje doba tepovania o polovicu a o to Vás časovo menej obmedzujeme.

Za viac ako 23 rokov praxe vieme, že nami dôkladne hĺbkovo vytepované koberce sú pre nás tou najlepšiou reklamou, aby ste si naše služby radi objednali aj na budúce.

Aká je doba schnutia kobercov?

Doba schnutia: 3 - 9 hodín je závislá od viacerých faktorov, teploty a vlhkosti vzduchu a vetratelnosti v danej miestnosti, miery znečistenia kobercov, alebo sedačiek.

Vždy sa snažíme na stopercent vyhovieť Vašim požiadavkam a o stopercentný výsledok našej práce.

Ako často tepovať a čistiť koberce?

Hĺbkové tepovanie kobercov doporučujeme vykonávať v domácnostiach minimálne 2 x ročne, vo firmách a pri viac zaťažovaných kobercoch aj 3 x ročne.

Čistenie a tepovanie kobercov vykonávame priamo u Vás vo firme, alebo v domácnosti. Pracujeme aj počas víkendov a sviatkov, tak tiež vo večerných, alebo nočných hodinách bez príplatkov.

Čo robiť, alebo nerobiť pri nehodách?

Pri nehode (krv, rozliaty nápoj a pod.) nečistiť ručne, ale čo najskôr vytepovať strojom. Pri ručnom čistení bez odsávania je niekedy napáchana vačšia škoda ako pri žiadnom čistení.

V prípade tepovania veľkých kobercových plôch, alebo čalúnenia tepujeme s dostatočným množstvom tepovacích strojov a pracovníkov. 

Hĺbkové čistenie kobercov vykonávame hlavne v Bratislave, ale aj v okolí ako je Rakúsko, Kittsee, Berg, Pama, Hainburg, Wien, Maďarsko - Rajka a okolie, Stupava, Malacky, Lozorno, Senec, Pezinok, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Malinovo, Veľký Biel, Ivanka Pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Zálesie, Miloslavov, Chorvatský Grob a pod.

Aký je postup čistenia kobercov?

Čistený koberec pod silným tlakom nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta aplikujeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý necháme adekvátnu chvíľu pôsobiť.

Následne s napusteného koberca silným podtlakom odsávame všetkú prebytočnú vodu, vrátane všetkých nečistôt do zbernej nádoby tepovača. Tento proces opakujeme niekoľko krát kým nedosiahneme požadovaný výsledok.