Umývanie okien

Ponúkame vám kvalitné umývanie okien, umývanie výkladov, okenných sieťok, umývanie vnútorných a vonkajších žalúzií a parapet.  

Pozrite si prosím naše referencie za 25 rokov praxe a skúseností s umývaním okien, prípadne galériu, aby ste mali lepší prehľad o nás a našej práci.

KVALITA UMÝVANIA OKIEN A VÝKLADOV

Na umývanie okien a výkladov používame len profesionálne vybavenie a skúsených pracovníkov. S našou prácou budete spokojní.

Pri umývaní okien je samozrejmosťou dôkladné umytie rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Po umytí okien na koniec vždy doleštíme samotné sklá. 

Výklady a okná umývame precízne ručne stierkovým spôsobom bežne znečistené, ale aj po rôznych remeselných prácach, maliaroch, zateplovaní a pod.

Pri veľmi znečistených oknách (zateplovanie a pod.) používame špecialne žiletky na odstránenie zvyškov farby a pod.
Umývame všetky druhy okien, plastové, drevené, hliníkové aj dvojité rozoberatelné. Rozoberateľné okná podľa potreby rozoberieme a umyjeme aj vnútorné strany skiel.

Umývame aj vonkajšie hliníkové žalúzie. Vykonávame aj pravidelné umývanie okien a výkladov. Čistenie okien a výkladov vykonávame maximálne do výšky 4 metrov. Umývanie okien vykonávame počas celého roka okrem obdobia mrazov.

1614894699-2ydyvu-original.jpg

KDE VŠADE UMÝVAME OKNÁ a výklady ?

Okná a výklady umývame v bytoch, v rodinných domoch, vo firmách, v kamenných obchodoch, v nákupných centrách v hoteloch a v iných vašich nehnutelnostiach jednorazovo aj pravidelne. 

Umývanie výkladov a okien vykonávame v BA a v okolí :
Záhorská Bystrica, Stupava, Marianka, Pernek, Zohor, Lozorno, Dunajská Lužná, Miloslavov, Nová Dedinka, Malinovo, Zálesie, Bernolákovo, Pezinok, Slovenský Grob, Júr pri Bratislave, Senec, Čuňovo, Rusovce,
Rakúsko (Berg, Hainburg, Kittsee).
Maďarsko (Rajka, Dunakiliti). 

Za viac ako 25 rokov praxe vieme, že nami dôkladne umyté okná sú pre nás tou najlepšiou reklamou, aby ste si nás radi objednali aj v budúcnosti naše referencie.

1614895438-egejyj-original.jpg

Umývanie výkladov

Na vzhľade záleží a žiarivo čisté okná a výklady či už vo vašom obchode, rokovacej miestnosti, recepcií či doma, dokážu zázraky a urobia na vašich klientov a návštevníkov skvelý dojem. Nehovoriac o tom, že v priestoroch s čistými výkladmi či oknami a dostatkom svetla sa pracuje oveľa lepšie. 

Pravidelné umývanie okien tiež predĺži životnosť skiel a rámov, chráni okná pred postupným ničením spôsobeným dažďom a škodlivinami z ovzdušia. Okná hrajú dôležitú úlohu vo všetkých typoch bytových i nebytových priestorov. Okná prepúšťajú slnečné svetlo do priestorov bytov a kancelárií, cez okná vnímame okolitý svet a jeho krásu a rozmanitosť.

Špinavé okno môže narušiť výhľad do krajiny a všeobecne pokaziť náladu. Nemali by sme zabudnúť ani na výklady obchodov.

Čisto umyté lesklé sklo vitríny priťahuje pohľady okoloidúcich, skrášľuje tovar vo výklade a núti okoloidúcich vkročiť do obchodu. Avšak, nie všetci majitelia kancelárií, obchodov a obytných priestorov, majú čas a možnosť vykonávať pravidelné umývanie okien v byte, dome, obchode či kancelárii svojimi silami.

Vieme si s vami dohodnúť pravidelný interval umývania výkladov, aby ste na to nemuseli myslieť. Po pri umývaní okien vám súčasne ponúkame v prípade potreby aj tepovanie kobercov a čalúneneho nábytku.

11059496_880330325356759_2052254454346823773_n.jpg