Umývanie okien

Ponúkame vám kvalitné umývanie okien, výkladov, žalúzií a taktiež vám vyčistíme sieťky proti hmyzu. Umývame aj vonkajšie hliníkové žalúzie.

Okná umývame precízne ručne stierkovým spôsobom bežne znečistené, ale aj po rôznych remeselných prácach, maliaroch, zateplovaní a pod. Pri umývaní okien je samozrejmosťou dôkladné umytie skiel z obidvoch strán s následným doleštením, komplet rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet.

Na umývanie okien a výkladov používame len profesionálne vybavenie a skúsených pracovníkov. S našou prácou budete spokojní. Pozrite si prosím naše referencie za 28 rokov praxe.

Pri veľmi znečistených oknách (zateplovanie a pod.) používame špecialne žiletky na odstránenie zvyškov farby a pod.
Umývame všetky druhy okien, plastové, drevené, hliníkové aj dvojité rozoberatelné. Rozoberateľné okná podľa potreby rozoberieme a umyjeme aj vnútorné strany skiel.

Vykonávame jednorazové aj pravidelné umývanie okien, výkladov a maximálne do výšky 4 metrov. Okná umývame počas celého roka okrem obdobia mrazov.

UMÝVANIE OKIEN BRATISLAVA

1614894699-2ydyvu-original.jpg

KDE VŠADE UMÝVAME OKNÁ a výklady ?

Okná a výklady umývame v bytoch, v rodinných domoch, vo firmách, v kamenných obchodoch, v nákupných centrách v hoteloch a v iných vašich nehnutelnostiach.

Umývanie okien vykonávame v BA a v týchto lokalitách:
Záhorská Bystrica, Stupava, Marianka, Pernek, Zohor, Lozorno, Dunajská Lužná, Miloslavov, Nová Dedinka, Malinovo, Zálesie, Bernolákovo, Pezinok, Slovenský Grob, Júr pri Bratislave, Senec, Čuňovo, Rusovce, Maďarsko (Rajka, Dunakiliti). 

Za viac ako 28 rokov praxe vieme, že nami dôkladne umyté okná sú pre nás tou najlepšiou reklamou, aby ste si nás radi objednali aj v budúcnosti naše referencie.

1614895438-egejyj-original.jpg

Umývanie výkladov Bratislava

Na vzhľade záleží a žiarivo čisté okná a výklady či už vo vašom obchode, rokovacej miestnosti, recepcií či doma, dokážu zázraky a urobia na vašich klientov a návštevníkov skvelý dojem. Nehovoriac o tom, že v priestoroch s čistými výkladmi či oknami a dostatkom svetla sa pracuje oveľa lepšie. 

Pravidelné umývanie okien tiež predĺži životnosť skiel a rámov, chráni okná pred postupným ničením spôsobeným dažďom a škodlivinami z ovzdušia. Okná hrajú dôležitú úlohu vo všetkých typoch bytových i nebytových priestorov. Okná prepúšťajú slnečné svetlo do priestorov bytov a kancelárií, cez okná vnímame okolitý svet a jeho krásu a rozmanitosť.

Špinavé okno môže narušiť výhľad do krajiny a všeobecne pokaziť náladu. Nemali by sme zabudnúť ani na výklady obchodov.

Čisto umyté lesklé sklo vitríny priťahuje pohľady okoloidúcich, skrášľuje tovar vo výklade a núti okoloidúcich vkročiť do obchodu. Avšak, nie všetci majitelia kancelárií, obchodov a obytných priestorov, majú čas a možnosť vykonávať pravidelné umývanie okien v byte, dome, obchode či kancelárii svojimi silami.

Vieme si s vami dohodnúť pravidelný interval umývania výkladov, aby ste na to nemuseli myslieť. Po pri umývaní okien vám súčasne ponúkame v prípade potreby aj tepovanie kobercov a čalúneneho nábytku.

11059496_880330325356759_2052254454346823773_n.jpg