Tepovanie sedačiek

Už 25 rokov vám ponúkame kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie sedačiek, sedacích súprav, gaučov, váland, postelí, stoličiek, matracov, kresiel, kuchynských lavíc, taburetiek, pelechy pre psov a všetkého čalúneného nábytku. 

Pozrite si prosím naše referencie počas našej dlhej praxe a skúseností s tepovaním sedačiek, prípadne galériu, aby ste mali lepší prehľad o nás a našej práci.

Sedačky, koberce a iný čalúnený nábytok vám kvalitne hĺbkovo vytepujeme v domácnosti, vo firme, v reštaurácií, v hoteli, alebo v iných vašich nehnuteľnostiach. Čistíme aj kožené sedačky.

Kvalita tepovania sedačiek

Hĺbkovým tepovaním sedačiek a iného čalúneného nábytku vám odstránime aj staré nečistoty, flaky, nežiadúce pachy (cigaretový dym), roztoče a ich výlučky, nehody po vašich deťoch, alebo štvornohých milačikoch. (psy, mačky a pod.)

Tepovanie sedaciek

Pracujeme s profesionálnymi výkonnými tepovacími strojmi Kärcher a s kvalitnými ekologickými antialergickými čistiacimi prostriedkami taktiež Kärcher. Na flaky, alebo veľmi silno znečistené miesta používame rôzne špeciálne čistiace prostriedky. Sedačky, postele, kreslá sú tepované až do hĺbky vlákien. Následne sú z nich silným podtlakom odsávane všetky nečistoty aj s prebytočnou vodou.

Vždy sa snažíme o stopercentný výsledok našej práce a vyhovieť vašim požiadavkam. Ku kvalitne a precízne vykonanej práci nestačí len špičková technológia. Treba k tomu aj dlhoročné skúsenosti (s rôznymi materiálmi sedačiek a pod.) 

Za 25 rokov tepovania sedačiek vieme, že nami kvalitne a precízne odvedená práca je pre nás tou najlepšiou reklamou, aby ste si naše služby radi objednavali pravidelne aj v budúcnosti. 

Tepovanie sedačiek

Odstránite aj nežiadúce pachy ?

V priestoroch, kde sa fajčí prípadne prenikajú do miestnosti rôzne pary a pachy, napr. z kuchyne, dochádza k napáchnutiu látok a nábytku nepríjemnými pachmi. Po vytepovaní dochádza k regenerácií čisteného povrchu, oživeniu farieb, odstráneniu týchto pachov a vaša sedacia súprava zostáva len s príjemnou, sviežou vôňou.

Odstránite nečistoty a škvrny ?

V každej domácnosti sa občas podarí na sedačke niečo vyliať, deťom niečo popísať, prípadne pokresliť. Látky obsiahnuté v čistiacich prípravkov ktoré používame sú špeciálne vyvinuté na rozpúšťanie väčšiny bežných škvŕn a pri tepovaní dochádza k ich úplnému odstráneniu.

Ako dlho trvá tepovanie sedačky ?

Tepovanie sedačky trvá cca 1 - 2 hodiny podľa veľkosti a aj znečistenia. Väčšie množstvo čaluneného nábytku tepujeme zvyčajne dvaja tepovači s dvomi strojmi súčasne, aby sme skrátili dobu tepovania. 

Aká je doba schnutia sedačky ?

Doba schnutia sedačiek a čalúneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrace do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia, hlavne na teplote a vetrateľnosti v danej miestnosti.

tepovanie sedačiek, bodytep.sk.jpg

Čo robiť, alebo nerobiť pri nehodách ?

Pri nehode psoch, mačkách, rozliaty nápoj, krv, nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte vačšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Pri ručnom čistení škvŕn môžu nastať dve veci. Ak fľak čistíte trením napríklad, hubkou alebo handričkou, môžete na danom mieste úplne poškodiť povrch sedačky, či koberca. Ľudovo povedané, vyšúchate ho. Možno sa vám tak podarí fľak eliminovať, ale vytvoríte nový, ktorý už nevyčistíte ani tepovaním, pretože je poškodené samotné vlákno.

Ak sa stala nehoda v domácnosti, je najlepšie ju nečistiť ručne, ale okamžite zavolať overenú tepovaciu firmu. Môžete si tým predmet zachrániť.

Pomôžeme vám aj pri nehodách vašich štvornohých miláčikoch. Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov. 

Kde všade tepujete sedačky ?

Čistenie a tepovanie sedačiek vykonávame v Bratislave a okolí.
Rovinka, Malinovo, Dunajská Lužná, Miloslavov, Most pri Bratislave, Čierna Voda, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Chorvatský Grob, Záhorská Bystrica, Stupava, Marianka, Lozorno, Zohor, Pernek, Rusovce, Čuňovo, Jarovce.
Rakúsko, (Kittsee, Berg, Hainburg, Pama)
Maďarsko (Rajka, Dunakiliti)

IMG_0831.JPGIMG_0833.JPG

Tepovanie sedačiek alcantara

Niekto jej hovorí semiš, pretože ho vzhľadom a pocitovo pripomína. Nejde však o brúsenú kožu ale syntetické mikrovlákno. Sedacie súpravy s týmto typom poťahu tvorí čo raz podstatnejšie množstvo čistených materiálov.

Čistenie sedačiek mikroplyš

Ďalší  veľmi častý poťahový materiál. Nepatrí k najmodernejším, používa sa na čalúnenie sedačiek už veľmi dlho. Z dôvodu nižšej životnosti, odolnosti proti oderu a atraktívnosti je na ústupe.