Tepovanie sedačiek

Ponúkame Vám najkvalitnejšie hĺbkové tepovanie sedačiek, sedacích súprav, gaučov, váland, postelí, stoličiek, matracov, kresiel, kuchynských lavíc, taburetiek.

Tepovanie a čistenie sedačiek vykonávame už od roku 1996.  Pozrite si prosím naše referencie od začiatku nášho pôsobenia na trhu.

Sedačky Vám hĺbkovo vytepujeme vo Vašej firme, domácnosti, alebo v iných nehnuteľnostiach. Čistíme aj kožené sedačky a kožený nábytok.

Kvalita tepovania sedačiek

Hĺbkovým tepovaním sedačiek a iného čalúneného nábytku Vám odstránime aj staré nečistoty, flaky, nežiadúce pachy (cigaretový dym), roztoče a ich výlučky, nehody po Vašich deťoch, alebo štvornohých milačikoch. (psy, mačky a pod.)

Pracujeme s profesionálnymi výkonnými tepovacími strojmi Kärcher a s kvalitnými ekologickými čistiacimi prostriedkami taktiež Kärcher. Na flaky, alebo veľmi silno znečistené miesta používame rôzne špeciálne čistiace prostriedky.

Sedačky, postele, kreslá sú tepované až do hĺbky vlákien. Následne sú z nich silným podtlakom odsávane všetky nečistoty aj s prebytočnou vodou.

Po vytepovaní dochádza k regenerácií čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou.

Čistenie jednej sedacej súpravy trvá max. cca 1 - 2 hodiny, nakoľko tepujeme väčšinou dvaja tepovači s dvomi strojmi súčasne. Vždy sa snažíme o stopercentný výsledok našej práce a vyhovieť Vašim požiadavkam.

Ku kvalitne a precízne vykonanej práci nestačí len špičková technológia. Treba k tomu aj dlhoročné skúsenosti.

Za viac ako 23 rokov praxe vieme, že nami kvalitne a precízne vytepované sedačky sú pre nás tou najlepšiou reklamou, aby ste si naše služby radi objednali aj v budúcnosti.  

Doba schnutia sedačky

Doba schnutia sedačiek a čaľuneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrace do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia, hlavne na teplote a vetrateľnosti v danej miestnosti.

Pri nehode psoch, mačkách, rozliaty nápoj, krv,nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte vačšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov. 

Hĺbkové tepovanie sedačiek vykonávame hlavne v mestách Bratislava, ale aj v okolí ako je Rakúsko, Kittsee, Berg, Hainburg, Pama, Rajka, Rovinka, Miloslavov, Malinovo, Dunajská Lužná, Šamorín, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Bernolákovo, Pezinok, Senec, Stupava, Lozorno, Zohor, Malacky a okolie.

IMG_0831.JPGIMG_0833.JPG

Tepovanie sedačiek alcantara

Niekto jej hovorí semiš, pretože ho vzhľadom a pocitovo pripomína. Nejde však o brúsenú kožu ale syntetické mikrovlákno. Sedacie súpravy s týmto typom poťahu tvorí čo raz podstatnejšie množstvo čistených materiálov.

Čistenie sedačiek mikroplyš

Ďalší  veľmi častý poťahový materiál. Nepatrí k najmodernejším, používa sa na čalúnenie sedačiek už veľmi dlho. Z dôvodu nižšej životnosti, odolnosti proti oderu a atraktívnosti je na ústupe.