Tepovanie áut

Ponúkame vám kvalitné hĺbkové tepovanie interiérov áut, ale aj čistenie kožených interiérov. Presunom v autách trávime čoraz viac času. Môžeme byť skutočne poriadkumilovní a čistotní, ale každodenná prevádzka auta sa na jeho interiéri vždy podpíše.

Autá tepujeme len u vás vo firme, alebo u vás doma (pokiaľ na to máte vhodné podmienky). Auto je vhodné tepovať za pekného počasia kvôli dôkladnému uschnutiu interiéru.

Prečo je dobré dať auto vytepovať ?

Interiér nášho auta, a to najmä jeho čalúnené časti, si všetky suveníry z nášho oblečenia, tašiek a kabeliek odnesú najviac. Mininečistoty si najprv spôsobne sadnú, a tvária sa nevinne. Lenže  postupne sa k nim pridávajú ďalšie a ďalšie ´kamarátky ´a zavŕtavajú sa do stále hlbších vrstiev sedačiek a čalúnených povrchov.  

Vysávač si poradí s nečistotou, ktorá je na povrchu a pravidelné vysávanie interiéru auta je určite potrebné. Do hĺbky sa ale dá dostať len hĺbkovým tepovaním.

Prečo hĺbkové tepovanie auta ? 

Aby sa nečistoty usadené v hlbších vrstvách sedadiel naozaj dôkladne odstránili, je potrebné sa k nim najprv dostať. Pre naše výkonné tepovacie stroje to nie je žiaden problém. Pôsobením špeciálneho prípravku na tepovanie auta sa nečistoty najprv rozpustia a strojom ich následne odsajeme von.

Hĺbkové tepovanie auta odporúčame nielen z estetického hľadiska, alebo kvôli odstráneniu pachov, ale aj zo zdravotných dôvodov. Tak ako v prípade čalúneného nábytku, aj v sedadlách auta sa nám totiž časom môžu usalašiť roztoče a iné mikrozvieratká, o ktorých prítomnosť v aute nikto nestojí.

Hĺbkové tepovanie interiéru auta 

Tepovanie auta , tepovaniebratislava.sk.jpg 

Ku každému interiéru auta pristupujeme individuálne, čím je zaistené naozaj dokonalé hĺbkové vyčistenie interiéru a jeho reprezentatívneho vzhľadu. Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt potom následuje tepovanie textilného interiéru (sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor).

Strop tepujeme len po dohode so zákazníkom. (možnosť odlepenia stropu pri mokrom tepovaní). Je možnosť aj suchého tepovania stropu. Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením (konzerváciou) palubnej dosky a všetkých plastov, čo zároveň interiér vzhľadovo veľmi oživý. Nakoniec dokonalo umyjeme a vyleštíme okná z obidvoch strán.

Na hĺbkové čistenie interiéru auta používame výkonné tepovače Kärcher a tak tiež rôzne čistiace prostriedky od nemeckého výrobcu Kärcher, Scholl a iné, ktoré patria medzi špičku na trhu.

Touto technologiou dosiahneme hlavne hĺbkové vytepovanie sedadiel, vytiahnutie rozliatých nápojov a pod.

1614896692-aqeze8-original.jpg

Koľko trvá tepovanie interiéru auta ?

Kompletné tepovania auta trvá cca 3-4 hodiny, podľa veľkosti, znečistenia a náročnosti interiéru. Len sedadlá cca 1 hodinu.

Interiér auta je po vytepovaní ešte vlhký a je potrebné ho odvetravať, aby nezatuchol.

Aká je doba schnutia interiérov aut ?

Doba úplného vyschnutia interiéru a hlavne sedadiel je v lete 3-4 hodiny v chladnejšom období, alebo upršanom počasí je to určite oveľa viac.

Tepovanie áut vykonávame v Bratislave a v týchto lokalitách:
Záhorska Bystrica, Stupava, Dunajská Lužna, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Most pri Bratislave, Rusovce, Čuňovo, Malinovo vo vašich firemných, alebo súkromných priestoroch.