Tepovanie áut

Ponúkame vám kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie interiérov áut, kamionov, ale aj čistenie koženého interiéru auta. Spravíme maximum pre čistý a zdravý interiér vášho auta.

Auto je vhodné tepovať za pekného počasia kvôli dôkladnému uschnutiu interiéru. Tepovanie interiérov vykonávame v Bratislave Dúbravke 

(U nás len v jarných a letných mesiacoch za pekného počasia).
Autá vám vytepujeme aj u vás vo firme, alebo u vás doma (pokiaľ na to máte vhodné podmienky).

Naši zákazníci často využívaju službu tepovanie interiérov áut súčasne s inými službami, ktoré ponúkame, ako napríklad: upratovanie, umývanie okien, tepovanie kobercov, alebo čalúneného nábytku vo vašej domácností, alebo firme. 

Tepovanie auta , tepovaniebratislava.sk.jpg 

Ku každému interiéru auta pristupujeme individuálne, čím je zaistené naozaj dokonalé hĺbkové vyčistenie interiéru a jeho reprezentatívneho vzhľadu. Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt potom následuje tepovanie textilného interiéru (sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor).

Strop tepujeme len po dohode so zákazníkom. (možnosť odlepenia stropu pri mokrom tepovaní). Je možnosť aj suchého tepovania stropu. Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením (konzerváciou) palubnej dosky a všetkých plastov, čo zároveň interiér vzhľadovo veľmi oživý. Nakoniec dokonalo umyjeme a vyleštíme okná z obidvoch strán.

Na hĺbkové čistenie interiéru auta používame výkonné tepovače Kärcher a tak tiež rôzne čistiace prostriedky od nemeckého výrobcu Kärcher, Scholl a iné, ktoré patria medzi špičku na trhu.

Touto technologiou dosiahneme hlavne hĺbkové vytepovanie sedadiel, vytiahnutie rozliatých nápojov a pod. naše referencie.

Tepovanie auta Bratislava

1614896692-aqeze8-original.jpg

Koľko trvá tepovanie interiéru auta ?

Kompletné tepovania auta trvá cca 3-4 hodiny, podľa veľkosti, znečistenia a náročnosti interiéru. Len sedadlá cca 1 hodinu.

Interiér auta je po vytepovaní ešte vlhký a je potrebné ho odvetravať, aby nezatuchol.

Aká je doba schnutia interiérov aut ?

Doba úplného vyschnutia interiéru a hlavne sedadiel je v lete 3-4 hodiny v chladnejšom období, alebo upršanom počasí je to určite oveľa viac.

Tepovanie áut vykonávame v Bratislave a v týchto lokalitách:
Záhorska Bystrica, Stupava, Dunajská Lužna, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Most pri Bratislave, Rusovce, Čuňovo, Malinovo vo vašich firemných, alebo súkromných priestoroch.