Tepovanie áut

Ponúkame Vám hĺbkové tepovanie interierov áut, ale aj čistenie kožených interiérov, kamionov, autobusov od roku 1996.

Spravíme maximum pre čistý a zdravý interiér Vášho auta. Auto je vhodné tepovať za pekného počasia kvôli dôkladnému uschnutiu interiéru.

Hĺbkové tepovanie interiérov vykonávame v Dúbravke na Hanulovej ulici (u nás len v jarných a letných mesiacoch za pekného počasia).

Interiéry áut Vám vytepujeme aj u Vás vo firme, alebo u Vás doma (pokiaľ na to máte vhodné podmienky).

Naši zákazníci často využívaju službu tepovania auta súčasne po pri tepovaní, alebo umývaní okien v ich domácností alebo firme.

Tepovanie a čistenie interiéru spočíva v týchto procedúrach

Ku každému interiéru auta pristupujeme individuálne, čím je zaistené naozaj dokonalé hĺbkové vyčistenie interiéru a jeho reprezentatívneho vzhľadu.

Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt potom následuje tepovanie textilného interiéru (strop, sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor).

Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením (konzerváciou) palubnej dosky a všetkých plastov, čo zároveň interiér vzhľadovo veľmi oživý. Nakoniec sa dokonalo umyjú a vyleštia okná z obidvoch strán a zrkadlá.

Na tepovanie interiérov áut používame výkonné tepovače Kärcher a tak tiež rôzne čistiace prostriedky od nemeckého výrobcu Kärcher, Scholl a iné, ktoré patria medzi špičku na trhu.

Touto technologiou dosiahneme hĺbkové vytepovanie hlavne sedadiel. (rozliate nápoje a pod.)

Tepovanie auta Bratislava

Doba kompletného tepovania a vyčistenia interiéru je cca 2-3 hodiny, podľa veľkosti, znečistenia a náročnosti interiéru.

Interiér je po vytepovaní  ešte vlhký a je potrebné ho postupne odvetravať.

Doba uschnutia je v lete 2-3 hodiny v chladnejšom období je to viac.

Interiéry osobných áut alebo kamiónov Vám vytepujeme a vyčistíme v Bratislave, ale aj v okolí ako je Rakúsko, Rajka, Senec, Pezinok, Malacky, Stupava, Dunajská Lužna, Zálesie, Most pri Bratislave a širokom okolí vo Vašich domácnostiach, alebo vo Vašich firemných priestoroch.